Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Ukmergės kultūros centras

Adresas
Kauno g. 8 ,Ukmergė
Telefonas
+370 340 63798
Tinklalapis
Ukmergės kultūros centras - pačiame seno ir gražaus Ukmergės miesto viduryje. 2005 metais jis šventė savo trisdešimtmetį.

Iki 1975 metų Ukmergės kultūros namai buvo įsikūrę dabartinio kraštotyros muziejaus pastate. Salė nedidelė, žema. Joje vykdavo tik nedideli rajono masto renginiai, šokių vakarai. Gastroliuojantys stambūs kolektyvai savo spektaklius ir koncertus rodė dabartinės A.Smetonos gimnazijos aktų salėje. Ukmergei verkiant reikėjo naujų kultūros namų. 1972 metais jie buvo pradėti statyti.

1975 metų kovo 17 d. iškilmingai atidaryti Ukmergės kultūros rūmai.

Nuo to laiko gyvuojame. Kartais geriau, kartais gal kiek prasčiau, bet - gyvuojame be pertraukų. Daug ko buvo per tuos metus. Ne kartą keitėsi rūmų vadovai, valdžios politika kultūros atžvilgiu. Pagaliau - keitėsi ir pati santvarka. 1989 metų lapkričio 21 dieną virš Ukmergės kultūros rūmų didingai iškilo pirmoji Ukmergėje trispalvė - tada dar tik tautinė vėliava. Dabar ši pirmoji vėliava saugoma kraštotyros muziejuje.Kultūros rūmai pakeitė ir savo statusą. Dabar čia - Ukmergės kultūros centras. Renginių stoka nesiskundžiame. Nuo 1999 metų, likvidavus vienintelį išlikusį kino teatrą "Draugystė" (anksčiau Ukmergėje buvo 3 kino teatrai), kultūros centras perėmė ir kino teatro funkcijas. Rajono ir kultūros centro vadovybės pastangomis pavyko išsaugoti visą eilę kaimo kultūros įstaigų - netgi daugiau, nei kaimyniniuose rajonuose.Turime ir problemų. Kultūros centrui gyvybiškai būtina kardinali renovacija. Visgi trisdešimt metų - nemažas laiko tarpas. Daug kas susidėvėjo, daug kas paseno - ir fiziškai, ir morališkai - ir nebeatitinka nūdienos reikalavimų. O taip norėtųsi, kad kultūros centre būtų malonu ir jauku, kad džiugintume žmonių širdis ne vien gera, gražia muzika, šokiu, spektakliu, bet ir savo interjeru - salėmis, durimis, laiptinėmis. Juk žmogus ne vien duona sotus...Bet tai - dar ateities klausimas. Tikimės - netolimos ateities.

Atsiliepimai apie Ukmergės kultūros centras

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...