Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Forum Cinemas Babilonas

Adresas
Klaipedos g. 143a ,Panevėžys
Telefonas
8 45 424070
Tinklalapis

Kinas nuo seno žmonėms suteikdavo galimybę keliauti, nepaliekant savo šalies, susipažinti su mokslo ir fantastikos naujovėmis. Užgimęs „Forum Cinemas Babilonas", atidarymo savaitę visus panevėžiečius ir miesto svečius džiugins net keturiomis kino premjeromis, šventiniais kino renginiais ir smulkiomis atminimo dovanėlėmis.


„Esame įsitikinę, kad kino centras „Forum Cinemas Babilonas" taps esminiu traukos centru ne tik panevėžiečiams, bet ir aplinkinių miestų gyventojams. Juk Pasvalyje, Pakruojyje, Biržuose ar net Rokiškyje jau seniai nebeveikia kino teatrai, kinas ten miręs, o poreikis kino pramogai, magiškam kino pasauliui yra išlikęs", - tikino UAB „Forum Cinemas" generalinis direktorius Arūnas Baltrušaitis.


Kita vertus, šiuolaikinio žiūrovo poreikiai kinui yra labai išaugę, reikalaujantys labai didelių investicijų į garso, vaizdo ir komforto įrangą. „Labai džiaugiamės ir esame visiškai tikri, kad žengiame keliais žingsniais priekyje visos Europos mastu ir Panevėžio miesto kino žiūrovai gaus tai, ką geriausio šiuo metu gali pasiūlyti kino rinka", - teigė A. Baltrušaitis.


Daugiau kaip 5 milijonus litų kainavusi filmų demonstravimo įranga sukurs tikrovei artimus vaizdus, o DTS garso technologija privers susimąstyti, ar tikrai ekrane riaumojantis monstras - tai tik kino triukas.


„Modernios amfiteatro pakylos kampas apskaičiuotas taip, kad ir mažiausiam žiūrovui ekranas bus puikiai matomas iš bet kurios vietos, bet kurioje eilėje", - komentavo A. Baltrušaitis. Anot generalinio direktoriaus, jauniausieji kino centro lankytojai bus sodinami ir ant kėdžių su specialia vaikiška pakyla.


Kino centre kas dieną bus galima žiūrėti populiarias komedijas, veiksmo filmus, trilerius, filmus visai šeimai ar animacinius filmukus. Bus pristatomi ne tik patys naujausi kino filmai iš Holivudo, bet ir nacionalinės premjeros, netradiciniai, nekomerciniai Europos bei kitų regionų filmai, kino festivaliai.


Nuo šiol ir Panevėžyje vyks populiariosios „Yomayo" kino dienos, COSMO VIP SEANSAI, naktiniai MTV kino seansai, „Laimingos vietos" akcijos ir populiariausias festivalis „Kino pavasaris".


Kino centre veikia modernus kino baras, skanėstų parduotuvė, kaip ir kituose „Forum Cinemas" kino centruose galima rezervuoti bilietus į išankstinio repertuaro filmus ar į planuojamas pasaulines premjeras, paprastai ir patogiai bilietus įsigyti internetu.

Faksas

8 45 424070
Darbo laikas
P10:00 - 22:00
A10:00 - 22:00
T10:00 - 22:00
K10:00 - 22:00
P10:00 - 22:00
Š10:00 - 22:00
S10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Forum Cinemas Babilonas

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...