Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Belmontas

Adresas
Belmonto g. 17 ,Vilnius
Telefonas
8 686 14656
Tinklalapis
El. paštas
Prancūziškojo (Belmonto) malūno komplekso atgaivinimo idėja buvo pagrįsta didžiule pagarba mūsų istorijos reliktams ir nuostabiam Vilniaus apylinkių kraštovaizdžiui.

Visi autentiškieji pastatai ir jų dalys buvo kruopščiai konservuoti ir restauruoti, dabartinė jų paskirtis maksimaliai pritaikyta prie senojo malūno pastatų plano ir erdvės struktūrų.

Tvarkant teritoriją pagrindinis dėmesys skirtas buvusio malūno hidrotechninės sistemos atkūrimui – atkurtas privedimo ir nuvedimo kanalas, virš jo pastatyti septyni tiltai ir lieptai, įrengta kaskadų ir fontanas. Šio kanalo akcentas – vienas iš didžiausių Lietuvoje vandens ratas. Centrinėje komplekso dalyje įrengtas didžiulis tvenkinys su pusiasaliu, jo vanduo vingiuotu upeliu per dirbtinį krioklį krinta į Vilnelę.

Centro teritorijoje įrengtas ilgas ir sudėtingas pėsčiųjų takų tinklas, kurio ilgis – apie 1 kilometrą, poilsio ir apžvalgos aikštelių, įvairių formų pavėsinių, amfiteatras, gėlynų, fontanėlių ir daugybė kitų patrauklių kraštovaizdžio ir mažosios architektūros elementų.

Įspūdingas viso komplekso naktinis apšvietimas sukuria žavingos ir paslaptingos nakties viziją.

Prancūziškojo (Belmonto) malūno komplekse įsteigtas Belmonto pramogų ir poilsio centras. Šį centrą sudaro komplekso pastatuose įkurtos įvairios paskirties salės.

Salių interjeras, pagyvintas etnografiniais bei antikvariniais eksponatais ir baldais, rodo tam tikrus XIX a. pradžios Lietuvos kaimo ir miesto žmonių gyvensenos bruožus, jų pomėgius ir skonį. Lankytojai šiose salėse gali ne tik pavalgyti, bet ir susipažinti su įvairiomis kolekcijomis – nuo medžioklės trofėjų ir liaudies buities rakandų iki antikvarinių taikomosios dailės dirbinių bei autorinių meno kūrinių.

Didžioji dalis salių yra universalios paskirties. Jų planas ir įranga leidžia rengti uždarus pobūvius, firmų ar šeimynines šventes, organizuoti seminarus ir konferencijas. Dideliems viešiesiems renginiams galima sujungti kelias sales.

Šiose teritorijose lankytojai gali ne tik pavalgyti ant atviros ugnies gamintų valgių, bet ir paklausyti vasarą dažnai koncertuojančių atlikėjų, pašokti, pasigėrėti gamta ar tiesiog ramiai pailsėti ištrūkę iš šalimais esančio didmiesčio tempo.

Tiems, kurie ieško aktyvesnių pramogų, Belmonto centras organizuoja įvairias šventes (ir lauke, ir patalpose), koncertus, žaidimus, vaidinimus, muges, vakarones ar diskotekas. Kartu su Pavilnių ir Verkių regioninių parkų administracija organizuojamos pažintinės kelionės po Vilniaus apylinkes ir įvairios etnografinės šventės.

Iš viso Belmonto pramogų ir poilsio centre yra 12 įvairios paskirties ir dydžio salių (nuo 50 iki 250 vietų), jose gali tilpti iki 1000 lankytojų.

Sutvarkyta teritorija užima 2 hektarus. Joje vienu metu gali ilsėtis, valgyti ar pramogauti iki 1500 lankytojų. Šioje teritorijoje įrengta vaikų žaidimo aikštelė, ramaus poilsio kampelių, dekoratyvinių augalų ir senoviškų padargų bei mechanizmų ekspozicijų, kraštovaizdžio ir istorinių pastatų apžvalgos aikštelių. Besiilsinčių žmonių patogumui įrengta lauko tualetų, dviračių stovų, pažintinių ir informacinių stendų, kitokių funkcinių elementų.

Ties įvažiavimu į kompleksą yra kietos dangos automobilių aikštelė, kurioje telpa 300 automobilių.

 

Kontaktai

„Joanos Carinovos smuklė“, tel. 8 686 14656

Restoranas „Vila Gloria“, tel. 8 615 20220

Vasaros kavinė „Belmonto kriokliai“, tel. 8 614 43939

Vietų rezervavimas, tel.8 686 14656

Administracija:

Pobūvių organizavimas, tel. 8 614 13400, renginiai@belmontas.lt

Pasiūlymai — pageidavimai, tel. 8 610 65070, belmontas@belmontas.lt

Tiekėjams, tel. 8 610 65070

Žurnalistams, tel. 8 616 40366

Personalas, tel. 8 698 05185

 

Vidutinės karštųjų patiekalų kainos

17,00 Lt

Vietų skaičius

450 vietų

Salių skaičius

4 salės
Darbo laikas
P12:00 - 22:00
A12:00 - 22:00
T12:00 - 22:00
K12:00 - 22:00
P12:00 - 22:00
Š12:00 - 22:00
S12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Belmontas

Autorius Bandėm pietauti
2013 Gegužės 8
Maistas ten labai ne koks, bet ir ne baisiausias už tokią kainą gražioje vietoje. Patikrinta daug kartų, visada taip pat. Trumpai - Čili kaimas prie krioklių :)

Bet aptarnavimas stebina kiekvieną kartą vis labiau - ritimasis žemyn man rodos įgauna pagreitį:

Šiandien paklausus padavėjo “Atsiprašau, ar yra vietos kur nors pavėsyje ar po skėčiu?” (nes tikrai nepamenu, kuriame kampe ten tik nėra staliukų pas juos), gavom atsakymą tokiu neapsakomai “bbdėjišku” (atsiprašauk už išsireiškimą, bet nežinau kaip tiksliau tai apibūdinti) tonu “O kiek TU skėčių čia matai?”. Toliau dar baisiau, tad išvada tokia:

Geriausia patirtis Belmonte atvažiuoti tik pasivaikščioti (graži vieta netoli centro), o jei norisi užkąsti – pasirūpinti tuo iš anksto, kad nereikėtų su niekuo iš personalo bendrauti.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...