Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Oazė

Adresas
Baltų pr. 16 ,Kaunas
Telefonas
(8 37) 75 50 12
Tinklalapis
OAZĖ - tai didžiausias ir populiariausias Kaune laisvalaikio ir pramogų centras. Jei norite pailsėti, pasportuoti, pagerinti sveikatą ar tiesiog gerai praleisti laiką ir papramogauti, OAZĖ yra vieta, kurioje rasite užsiėmimą sau.

Per savo veiklos metus, OAZĖ užsitarnavo kauniečių ir miesto svečių pripažinimą. 2007 metus laisvalaikio ir pramogų centras pasitiko atsinaujinęs. Sporto OAZĖ ir Vandens OAZĖ tapo didžiausio ir moderniausio Baltijos šalyse sporto ir pramogų parko IMPULS dalimi. Buvo atliktas patalpų atnaujinimas, išplėstos treniruoklių ir aerobikos salės, atnaujinta ventiliacijos sistema, įrengtos šiuolaikiškos jėgos ir kardio treniruoklių linijos. Šiuo metu Impuls sporto klubas OAZĖJE atitinka aukštus IMPULS aptarnavimo, higienos ir trenerių kvalifikacijos standartus.
Naktinė OAZĖ pavirto šiuolaikiškos progresyvios klubinės kultūros šaukliu - naktiniu klubu SIN, kuriame pasirodyti laiko garbe tiek žinomi užsienio, tiek Lietuvos atlikėjai.

Skonio OAZĖJE įsikūrė sparčiai populiarėjančio picerijų tinklo restoranas. Padidintas dėmesys klientų aptarnavimui ir platus meniu iš kurio ypač išsiskiria patiekalai skirti sportuojantiems - tai dar viena priežastis aplankyti laisvalaikio ir pramogų centrą OAZĖ.
Boulingo OAZĖ įsikūrė Boulingo ir biliardo klubas, kurį valdo patyrę boulingo klubų operatoriai. Klube įrengti 10 Brunswick boulingo takelių ir 5 amerikietiško biliardo (pulo) stalai.

Norite apsilankyti OAZĖJE, tačiau neturite kam palikti vaikų? Ne bėda! Čia veikia puikiai įrengtas vaikų žaidimų kambarys. Kitą kartą jūsų atžala pats prašysis atvežamas į OAZĘ.


Vidutinės karštųjų patiekalų kainos

6-19 Lt

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

yra

Vietų skaičius

200

Salių skaičius

3

Kitos paslaugos

sporto ir pramogų parkas IMPULS naktinis klubas picerija boulingas
Darbo laikas
P10:00 - 24:00
A10:00 - 24:00
T10:00 - 24:00
K10:00 - 24:00
P10:00 - 24:00
Š10:00 - 24:00
Snedirba

Atsiliepimai apie Oazė

Autorius samas
2014 Spalio 12
Impuls sporto klube Kaune Baltų pr. 16 būkite budrūs, apvaginėjami klientai, apsaugos nulis....
Autorius Monika
2013 Kovo 24
Nuostabu, pasilinksminti, pabuvoti, pasijuokti nuostabu!

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...