Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Bikėnų valtinė Degesa

Adresas
Bikėnų k., Zarasų raj. ,Zarasai
Telefonas
8 685 44450
Tinklalapis
El. paštas
UAB ,,DEGESA" atvykusius apnakvindins rąstiniuose nameliuose su pirtimis ant paties ežero kranto, kur galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir plaukioti valtimi, žvejoti ar rinkti miško gėrybes. Bikėnų valtinėje  Jūsų paslaugoms - didelis pramogų ant vandens pasirinkimas: nuo irklinės valties, vandens dviračių, kajakų, baidarių, burlenčių, iki jachtos ar greitaeigio katerio.

Galėsite pramogauti savarankiškai arba lydimi mūsų gido, kuris ne tik parodys nuostabiausius maršrutus, bet ir papasakos apie mūsų apylinkių įžymybes. Apsistojusiems nakvynei pasiūlysime ne tik žuvienę ant laužo, nuovargiui numalšinti ,,indėnišką" pirtį, bet ir smagią vakaronę su liaudies muzikantais. Egzotikos mėgėjams siūlome naktinį plaukimą kajakais, kelią pasišviečiant ugnies fakelais.

Darbo kolektyvams, žmonių grupėms pagal atskirą programą suorganizuosime kelionę kajakais,vakaronę plaukiojančiame namelyje-pirtyje, sporto varžybas, ekskursiją kateriu po Antalieptės marias. Mėgstančius patogumą apnakvindinsime Salako svečių namuose, kur ne tik galėsite ilsėtis, maudytis pirtyje, ruošti seminarą ar kitą renginį.

Maloniai kviečiame apsilankyti naujame vandens ir poilsiui skirtame pramogų komplekse prie Luodžio ežero, kur Jus apnakvindinsime naujame viešbutyje ,,Paukščių sala", šalia galėsite pasimėgauti lietuviškos garinės pirties ypatumais, o trokštantiems romantikos ir privatumo išnuomosime kaimo sodyba su nepakartojamu panoraminiu vaizdu į Luodžio ežerą, aktyvesnio poilsio mėgėjai čia ras didžiulį vandens poilsiui skirtų priemonių arsenalą: katerį, burlenčių, jachtų, irklinių valčių ,vandens dviračių, baidarių, kajakų, keturračių, dviračių ir t.t.

Keliaujantys savais automobiliais - kemperiais čia ras jiems įrengta aikštelę, pagal išankstinį susitarimą galima rezervuoti visą pramogų kompleksą vestuvėms, seminarams, sąskrydžiams ar kitiems subūrimams.

Įmonėms, organizacijoms ir šiaip didelėms žmonių grupėms pasiūlysime įsikurti labai gražioje miško aikštelėje, kur yra lauko apšvietimas, miško krepšinio ir tinklinio aikštelės, lauko wc, galima naudotis miško baldais, laužavietėmis, malkomis aprūpinsime.

Norite neišdildomų įspūdžių sau ir savo draugams? Kartu surenkime šventę restoranėlyje ant vandens, kur galėsite mėgautis mūsų virtuvės šeimininkių išradingumu.
Atvykę pas mus visada rasite tyrą pušų orą, ežerų gaivą, paukščių čiulbesį, dėmesį Jums ir Jūsų draugams. 

 

 

Vidutinės karštųjų patiekalų kainos

12,00-15,00 Lt

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

nėra

Vietų skaičius

12
Darbo laikas
P10:00 - 22:00
A10:00 - 22:00
T10:00 - 22:00
K10:00 - 22:00
P10:00 - 22:00
Š10:00 - 22:00
Snedirba

Atsiliepimai apie Bikėnų valtinė Degesa

Autorius tomas
2011 Spalio 20
cia tai super vieta, aptarnavimas, alutis, ezeriukas..

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...