Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Norviliškių pilis

Adresas
Norviliškių kaimas, Šalčininkų rajonas
Telefonas
8-682 41155
Tinklalapis
El. paštas

Unikali, autentiškai atkurta, Renesanso ir Švietimo epochos dvasią atspindinti Norviliškių pilis - nepaprasta bei iškilminga vieta tiek privačių švenčių, tiek įmonių renginių ar seminarų organizavimui. Kadaise užmirštas didingas pastatas naujam gyvenimui prisikėlė 2005 gruodį.


Patys pilies rūmai, vartų bokštas bei gynybinis bokštas kažkada sudarė tipišką uždarą gynybinės pilies sistemą su kompaktišku kiemu centre.
Tai retas Renesanso laikotarpio tokio pobūdžio komplekso pavyzdys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.


Šiandien pilis atvira ir turistams, ir konferencijų dalyviams, ir tiesiog pailsėti ar papramogauti nusiteikusiems lankytojams.


Savo svečiams galime pasiūlyti surengti konferencijas, pobūvius, teminius vakarus, vestuves bei krikštynas, suorganizuoti riterių pasirodymus, koncertus ar spektaklius, pakviesti į restoraną bei pasiūlyti platų aktyvių pramogų pasirinkimą.


Nors pilis rekonstruota remiantis autentiškais duomenimis bei technologijomis, jos viduje - šiuolaikiniai patogumai, leidžiantys jaukiai jaustis ištisus metus.


 

Atsiliepimai apie Norviliškių pilis

Autorius Ana
2014 Birželio 24
Galimybė iš paprastos šventės padaryti ypatingą - Norviliškių pilyje! Nuostabus aptarnavimas, skanus maistas, įspudinga vieta, nepakartojamos akimirkos! Dėkojame už nuostabią vestuvių šventę!

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...