Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Socialinė iniciatyva „Kaip išmanieji atėmė mano maistą" skelbia konkursą

Vyksta: 2012-04-01 - 2012-04-28, Jau dalyvavo: 0
Socialinė iniciatyva „Kaip išmanieji atėmė mano maistą' skelbia konkursą

 

„Nevalgyk kaip pakliūna", - pavasarėjant didmiesčių gyventojai kviečiami domėtis maisto kultūros formavimusi Lietuvoje ir atkreipti dėmesį į nesveikos mitybos įpročius. Šiuo tikslu balandžio 26-28 dienomis Kaune ir Vilniuje  startuoja socialinės iniciatyvos „Kaip išmanieji atėmė mano maistą" renginių ciklas. 

 

Vilniečiai ir kauniečiai bei miestų svečiai kviečiami dalyvauti protų kovose "Maisto kovos", užsukti į filmo peržiūrą "Skalvijos" kino centre bei susiburti bendriems pusryčiams, lydimiems muzika ir taip pradėti dieną žvaliai. Visi renginiai yra atviri ir nemokami.

 

Siekiant skatinti maisko kultūros kūrimą ir puoselėjimą, kviečiame dalyvauti konkurse, kur laimėtojų lauks šauniausi prizai! 

 

Apie konkursą:

Kviečiame visus aktyvius mobiliosios, fotografuojančios ar kitos išmaniosios technikos naudotojus dalyvauti konkurse ir fiksuoti džiaugsmingas bei maistingas akimirkas iš savo gyvenimo.

Konkursas vykdomas facebook plotmėje, jūs siunčiate mums nuotraukas (ar video filmukus) adresu maistovagys@gmail.com arba keliate tiesiai ant mūsų facebook puslapio „sienos" savo kulinarinius šedevrus, demonstruojate netikėtus valgymo įpročius ar realizuotas kūrybines idėjas, kilusias maisto dėka ar pagamintas iš maisto. Dalyvaudami konkurse rodote išskirtinę maisto kultūrą tam, kad būtumėte pastebėti ir apdovanoti puikiais bei šauniais prizais.

Norėdami, kad Jūs atsiskleistumėte labiau, išlaikysime mažą intrigą ir apie prizus paskelbsime vėliau...

 

Sufleruojame 3 konkurso kategorijas tiems, kam reikia minčių šviežiems kadrams padaryti:

1. Gardžiausias mano gyvenimo kąsnis
2. Maisto vagys
3. Kai maistas išeina iš lėkštės...

Kiekvienos kategorijos laimėtojai bus apdovanoti balandžio 28 d. Skalvijos kino centre vyksiančios filmo peržiūros metu.

Kūrybinės sėkmės ir originalių idėjų.

 

Socialinę iniciatyvą „Kaip Išmanieji atėmė mano maistą" rengia aktyvių studentų grupė, dalyvaujanti Rotary klubo "Dipolis" Lyderystės mokyklos programoje. Projekte dalyvauja jauni asmenys, kurie savo iniciatyva ir partnerių pagalba, siekia prisidėti prie teigiamų pokyčių Lietuvos visuomenės gyvenime.

 

Iniciatyvos organizatoriai kviečia sekti informaciją interneto svetainėje www.maistovagys.lt  ir aktyviai dalyvauti organizuojamose veiklose.

 

 

Socia

 

 

Konkursas baigėsi.

Laimėtojai:
Vardai neskelbiami.
Notice (8): Undefined variable: comments [APP/views/competitions/site/item.ctp, line 126]
 
 
 
Palaukite ...