Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Laukinių vakarų salūnas

Adresas
J. Basanavičiaus g. 16 ,Palanga
Telefonas
+370 670 08888
Tinklalapis
El. paštas

Atšylant orams ir vis skaisčiau ir ryškiau šviečiant saulutei, norisi pasideginti, pabūti prie jūros, linksmai praleisti laiką atsinaujinusiame pajūryje. Šią vasarą, Palanga kviečia lankytojus, siūlo jiems daugybę pramogų ir neužmirštamas akimirkas.

Tikriausiai kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį „Laukinių Vakarų Salūną“, pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Klubas, įsikūręs buvusiame „Jaunystės“ kino teatre, dirba jau nuo 1996 metų, todėl yra puikiai žinomas ne tik pajūrio gyventojams, bet ir svečiams iš kitų Lietuvos miestų.

„Laukinių Vakarų Salūnas“ - strategiškai geroje vietoje, Basanavičiaus gatvės pradžioje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Šeimininkai džiaugiasi, kad klubas – vienas didžiausių visame Pajūryje ir gali priimti net iki 1000 lankytojų!

Užsukusius svečius stebina unikalus interjeras: Žemaitijos etnokultūros detalės puikiai dera su moderniomis smulkmenomis ir amerikietišku „salūno“ įvaizdžiu, o kiekvieną užsukusįjį svetingai pasitinka ir palydi stilingasis kaubojus, klubo puošmena ir pasididžiavimas.

Klube patenkinti lieka ne tik picų ar europietiškos virtuvės gurmanai, bet ir cepelinų mėgėjai, o maistą lankytojai gali užsisakyti ištisą parą! Turbūt tai vienintelis klubas lankytojams siūlantis ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais, bei nepamirštamais siurprizais iki pat 6 val. ryto!

Vasaros metu klubas vilioja puikia virtuve, gražia lauko kavine, koncertais ir diskotekomis iki ryto, o ne sezono metu čia rengiami banketai, sveikinami jubiliatai ir švenčiamos visos šventės.

„Laukinių Vakarų Salūne“ sėdint viduje ar lauko terasoje galima stebėti visą naktinę programą didžiausiuose pajūryje plazminiuose ekranuose.

Klubas kviečia į kas vakarą vykstančią akciją, kurios metu svečiai gali paragauti vakaro patiekalo ir gėrimo už ypatingą kainą! „Laukinių Vakarų Salūne“ rengiamos šventės, o lankytojai, atėję su ypatinga aprangos detale, gali gauti nuolaidą arba kviečiami visai nemokamai.

Svarbi žinia! Klube veikia internetinė svetainė, kur vietiniai gyventojai ar svečiai gali naudotis internetu ir žaisti kompiuterinius žaidimus.


 

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

visomis

Vietų skaičius

600

Salių skaičius

2
Darbo laikas
P08:00 - 07:00
A08:00 - 07:00
T08:00 - 07:00
K08:00 - 07:00
P08:00 - 07:00
Š08:00 - 07:00
S08:00 - 07:00

Atsiliepimai apie Laukinių vakarų salūnas

Autorius Daiva
2014 Rugpjūčio 26
cepelinai buvo salti :(
Autorius tadas
2014 Gegužės 22
maistas kaip maistas aptarnavimas irgi, programa - graudu. vedeja nusisneka, didzejus kazkur kampe is kompo groja, toks jausmas kad atsiduriau turguje su aukcijonais.
Autorius vida
2012 Lapkričio 30
galiu pabrezti,tai supper naktinis klubas,programa,zaidimaiir t/t.man tai tenai buvo pirma ir paskutine poilsio stotele,po sunkios darbo dienos.As tai tik uz jusu kluba,bet kada atvaziuoju ir apsilankau,kas liecia dienos pietus,tai nepietavau,o siaip tai dziuginate mane,sekmes jums.Vida is mazeikiu visada uz jus ir tik su gera nuomone iki

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...