Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Vis-a-Vis

Adresas
Fabijoniškių g. 96 ,Vilnius
Telefonas
+370 5 238 8111
Tinklalapis
El. paštas
Esame įsikūrę viename iš modernių Vilniaus rajonų.
Turime tris šiuolaikiškai įrengtas sales, barą, sauna su baseinu, puikią virtuvę, kurioje darbuojasi tikri profesionalai, patogų privažiavimą, automobilių stovėjimo aikštelę, apsaugą.
Jauki, šiuolaikiška, apstatyta odiniais baldais pagrindinė salė banketo metu talpina iki 100 žmonių (furšetų metu iki 150). Joje yra scena, DJ vieta, gausūs šviesos efektai, garso bei DJ aparatūra, proektorius, didelis video ekranas leidžiantis žiūrėti muzikinius klipus, filmus, sporto varžybas arba pačių atsineštą video medžiagą. Besilinksminant taip ir norisi užtraukti smagią dainą. Pas mus Jūs visada galėsite padainuoti karaoke, populiariausios dainos lietuvių ir rusų kalbomis Jūsų paslaugom.
Mažesnioji banketinė salė talpina iki 34 žmonių. Vakarėlio metu Jūs visada galite nusileisti į pagrindinę salę ir šalia scenos šokti, trypti su visais to vakaro lankytojais, kol vėl panorėsite grįžti į savo jaukią salę užkąsti, pabendrauti su savo svečiais ar tiesiog pailsėti.
Didesnioji banketinė salė talpina iki 40 žmonių. Šioje salėje yra didelis atskiras stalas su minkštasuoliu kuris puikiai tiks „vaikų stalui", „alaus stalui", poilsiui po pirties ir pan.. Švenčiant šioje salėje kaip jau supratote yra galimybė pasimėgauti teikiamais saunos ir baseino malonumais.
Banketinėse salėse Jūsų patogumui yra muzikos garso reguliavimo galimybė (patys galite ir patildyti ir pagarsinti sklindančios muzikos garsą), personalo iškvietimo mygtukas, kurį paspaudus, kaip mat pasirodys kavinės darbuotojas.
Kiekviena salė turi savo drabužių kabyklas, sanmazgus, priverstinę ventiliaciją, kondicionierius.
Darbo laikas
P12:00 - 24:00
A12:00 - 24:00
T12:00 - 24:00
K12:00 - 24:00
P12:00 - 04:00
Š12:00 - 04:00
Snedirba

Atsiliepimai apie Vis-a-Vis

Autorius Dj-Beatle
2013 Gruodžio 6
Labai jauki aplinka, Patalpos superines vakareliam :)

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...