Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Tegu švenčia merginos! Komedijos „Sunokusios pamergės“ išankstinės premjeros LietuvojePrisimeni „Pagirias Las Vegase"? Dabar tavęs laukia mergvakaris Las Vegase - bene geriausia šios vasaros moteriška komedija „Sunokusios pamergės". Lietuvos kino teatruose ji bus pradėta rodyti nuo liepos 22 d., tačiau nekantriausieji ją galės pažiūrėti anksčiau: liepos 12-20 d. didžiuosiuose šalies miestuose vyks išankstinės filmo „Sunokusios pamergės" premjeros.

„Net pilvą įskaus nuo juoko. Gausite stulbinančią humoro dozę - tokią suteikia tik pačios geriausios komedijos, kurias pažiūrėjus į gyvenimą pažvelgi kitomis akimis", - tokie ir panašūs kino kritikų atsiliepimai apie komediją „Sunokusios pamergės" mirgėte mirga viso pasaulio spaudoje. Nykščius į viršų kelia ir filmą pažiūrėję žiūrovai - filmas visame pasaulyje jau surinko beveik 200 mln. JAV dolerių!

Pameni, kaip prieš du metus startavo komedija „Pagirios Las Vegase": filmą kūrė menkai težinomas režisierius, aktorių komandoje nebuvo jokių ryškių žvaigždžių, bet juosta pelnė žiūrovų simpatijas, susižėrė milijonus, tapo komedija Nr. 1 ir štai visai neseniai sulaukė tęsinio - „Pagirių Tailande".
„Sunokusios pamergių" prodiuseris Juddas Apatow, globojęs tokias komedijas kaip „Užkibo", „Velniop tą Sarą Maršal", „40-ties ir vis dar skaistus", nuėjo lygiai tuo pačiu keliu - be žinomų veidų ir garsių vardų paskatino režisierių Paulą Feigą sukurti populiarumo rekordus mušančią kino istoriją apie šešias skirtingas moteris, kurias suveda vienos vestuvės.

Filme „Sunokusios pamergės" sužibėjo neseniai iš kitos komedijos - „Polas" - publikai įsiminusi aktorė Kristen Wiig, kurią kino kritikai jau tituluoja komedijos karaliene. Būtent ji vaidina Enę, kuri niekaip negali susitvarkyti asmeninio gyvenimo, o ją lydinčių bėdų virtinė su kiekviena diena tik didėja - jai nesiseka visur ir visada. Vieną dieną geriausia Enės draugė Liliana praneša ištekanti. Žinoma, kad vyriausiosios pamergės vaidmuo tenka Enei. Su didžiausiu džiaugsmu sutikusi imtis šio vaidmens mergina džiūgauja iki tos akimirkos, kuomet pamato kokia virtinė darbų jos laukia. Bet Enė - ne iš kelmo spirta: atsakingai priėmusi jai patikėtas pareigas mergina neriasi iš kailio, kad draugės vestuvės ir laikas iki jų taptų visomis prasmėmis tobulas. Tačiau Enė neįvertina fakto, kad jos geriausia draugė gali turėti ir kitų labai labai gerų draugių, kurių viena ypač aktyviai pradeda kištis į Enės planus ir paverčia juos tikra katastrofa.

Beprotiškam mergvakariui nusiteikusios publikos laukiama komedijos „Sunokusios pamergės" išankstinėse premjerose - jas kartu su filmo platintoju Lietuvoje „Forum Cinemas" organizuoja žurnalas „Cosmopolitan": COSMO VIP PREMJEROS Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje vyks liepos 12-20 d. Pamergės suknelė / pabrolio kostiumas - toks yra „Sunokusių pamergių" išankstinių premjerų aprangos kodas. Originaliausiai jį išpildžiusiųjų laukia „Cosmopolitan" partnerių dovanos. Jų bus nepagailėta ir išpildžiusiems COSMO VIP PREMJEROS užduotį: kiekviena mergina kviečiama į kiną atsivesti penkias drauges vienodomis pamergių suknelėmis, o pačiai apsirengti kaip nuotakai.

Nenorintys likti prieš seansus už durų, kviečiami bilietus į filmo „Sunokusios pamergės" COSMO VIP PREMJERAS įsigyti anksčiau: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje - „Forum Cinemas" kino centruose arba internetu forumcinemas.lt, Alytuje - kino teatro „Dainava" kasoje, Marijampolėje - kino teatro „Spindulys" kasoje. Informacija teikiama telefonais: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje - 1567, Alytuje - (8 315) 76228, Marijampolėje - (8 343) 54 787.

*****

Komedijos „Sunokusios pamergės" COSMO VIP PREMJEROS vyks:
Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis" liepos 12 d. 19 val.
Alytuje, kino teatre „Dainava" liepos 14 d. 20 val.
Panevėžyje, kino centre "Forum Cinemas" (Babilonas) liepos 15 d. apie 18 val.
Šiauliuose, kino centre "Forum Cinemas" (Akropolis) liepos 15 d. apie 20 val.
Klaipėdoje, kino centre "Forum Cinemas" (Akropolis liepos 19 d. apie 20 val.
Kaune, kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis) liepos 20 d. apie 18 val.
Marijampolėje, kino teatre „Spindulys" liepos 20 d. 20 val.

 

 
 
 
Palaukite ...