Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

M.Kunis per filmo „Draugiškas seksas“ pristatymą prakalbo rusiškaiJustinas Timberlake`as šiuo metu drauge su kolege Mila Kunis keliauja po pasaulį pristatinėdami komediją „Draugiškas seksas", kuri mūsų šalies kino teatruose pasirodys rugsėjo 30 dieną. Viešėdami filmo premjeroje Maskvoje aktoriai mielai atsakinėjo į spaudos konferenciją susirinkusių žurnalistų klausimus, tačiau kuomet viena reporterė J. Timberlake`o paklausė, kodėl jam šiuo metu labiau patinka filmuotis kine, o ne dainuoti scenoje, M. Kunis nervai neišlaikė. Neleisdama Justinui net prasižioti, ji ėmė draugą ginti jam visiškai svetima rusų kalba.

„O ką jam daugiau veikti? Jei jam patinka, tai tegu vaidina. O ką jūs čia veikiate?", - gėdino žurnalistę Ukrainoje gimusi Mila Kunis. Palaukęs, kol vertėjas išvers dialogą, J. Timberlake`as pavadino kolegę savo asmens sargybiniu. Čia galite pamatyti spaudos konferencijos ištrauką:

http://youtu.be/KRsHXDNBa-Y

Aktorė, labiausiai išgarsėjusi savo vaidmeniu filme „Juodoji gulbė" gimė Ukrainoje, tačiau su tėvais bei broliu į Los Andželą persikraustė, kuomet jai tebuvo septyneri.

Naujausia komedija „Draugiškas seksas" žada aktorei dar didesnį populiarumą, nes filme ne tik turėsime progą įsitikinti jos gebėjimu puikiai vaidinti, bet ir pamatyti M.Kunis bei J.Timberlake`ą visiškai nuogus.

Kalbėdamas su žurnalistais apie filmą „Draugiškas seksas", J. Timberlake`as dar anksčiau yra prisipažinęs, kad juostoje bus nemažai nuogybių, todėl vaidinant sekso scenose savo pasididžiavimą jam teko slėpti po specialia kūno spalvos kojine.

„Viename epizode aš pasirodau nuogu užpakaliu, tad teko kažką galvoti, kad netyčia nepasimatytų kai kas daugiau. Filmas vadinasi „Draugiškas seksas", tad natūralu, kad prieš kameras turėjome daug mylėtis", - šypsosi J. Timberlake`as.

Komedija „Draugiškas seksas" (Friends with Benefits) pasakos apie du draugus, kuriems, po daugelio nesėkmių meilės fronte, į galvą šauna mintis užmegzti neįprastą romaną be jokių įsipareigojimų, tačiau su daug sekso. Kino teatruose naujausią Justino Timberlake`o bei Mila Kunis „aferą" pamatysime jau rugsėjo 30 dieną. O kol kas į „Draugišką seksą" galime akį užmesti filmo anonse:
http://youtu.be/iJS-wWqVAyk


Daugiau informacijos:

CLINIC 212.
Private Marketing & Creative Communications
Gintarė
T. +37061211330
E. gintare@clinic212.lt
W. www.clinic212.lt

 

 
 
 
Palaukite ...