Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Jau kuriamas praėjusį savaitgalį kino teatrus melsvai nuspalvinusių “Smurfų” tęsinysInformacija apie premjerą buvo išties netikėta, nes studija nebuvo prasitarusi apie tai, jog jau rašomas antrosios istorijos apie melsvus žmogeliukus dalies scenarijus.

"Pamatę, jog prasidėjus "Smrfų" reklaminei kampanijai, kilo didžiulis susidomėjimas, vėl susėdome su Davidu Stemu, Davidu Weissu, Jay Schericku bei Davidu Ronnu ir, sukirtę rankomis, ėmėmės darbų. Tai atsitiko dar pavasarį, o jau dabar matome ryškėjančius filmo tęsinio kontūrus", - sako "Sony Pictures" atstovas.

Scenarijaus autoriai garsėja kaip puikūs filmų visai šeimai kūrėjai ir gali pasigirti tuo, jog jau parašė scenarijus tokiems hitams, kaip "Šrekas 2", "Tėčio dienos stovykla". Jau kitą savaitgalį kino teatruose pamatysime ir dar vieną nuotaikingą jų komediją "Zoologijos sodo prižiūrėtojas".

"Smurfai" visame pasaulyje jau spėjo uždirbti daugiau kaip 250 milijonų dolerių.

Filmas, kuris išleistas 3D format ir Lietuvos kino teatruose rodomas įgarsintas žymiausių šalies aktorių, yra paremtas belgų menininko Peyo kurtais personažais bei linksmomis jų istorijomis. Juostoje pasakojama, kaip mažieji smurfai atsiduria žmonių pasaulyje, Niujorke, ir kaip jie stengiasi grįžti į mažą bei jaukų melsvą savo kaimelį, neužrūstinę piktojo burtininko Gargamelio.

Filmo anonsas:

http://youtu.be/ux6e-68llsY

Daugiau informacijos:

CLINIC 212.
Private Marketing & Creative Communications
Gintarė
T. +37061211330
E. gintare@clinic212.lt
W. www.clinic212.lt

 

 
 
 
Palaukite ...