Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Šeštadienį (03.31) Palangos "Ramybėje" - animacinio kino pamokaŠeštadienį, kovo 31 d. 16 val. Ramybės kultūros centras (Vytauto g. 35, Palanga) vaikus ir jaunimą kviečia į animacijos pamoką "Tapk animacinio kino personažu".

Renginį praves: animacinio kino kūrėjai Aurika Selenienė, Algirdas Selenis.

Renginys skirtas vaikų ir jaunimo supažindinimui su animacinio kino specifika, kūrimo pagrindais, animacinio kino kūrimo virtuve, ieškant paprastų, visiems prieinamų išraiškos priemonių.
Skatinti stebėti, stebėtis ir stebinti. Supažindinti su vienu iš estetinių bei praktinių požiūrių į kūrybinį procesą: kūrybinį procesą kaip žaidimą, siekiant, kad ne vien galutinis rezultatas, bet ir pats kūrybinis procesas taptų malonumu.

Rodant vaizdinę medžiagą (ištraukas iš įvairių animacinių filmų, piešinius, plastilininius personažus) renginio dalyviams bus papasakota apie įvairias animacinio kino stilistikas, animacinio kino kūrimo priemones, kurių pagalba galima sukurti animacinio kino personažus: iš plastilino, tešlos, popieriaus, judinant įvairius buitinius daiktus, rankas ir pan. Taip pat bus papasakota apie įvairias kompiuterines programas, kurių pagalba kuriami animaciniai filmai, atliekamas vaizdo ir garso montažas. Bus kalbama, jog animacinius filmus galima kurti ne tik piešinių, bet foto nuotraukų pagalba (fotografuojant kad ir mobiliu telefonu) galima sukurti animacinį filmą. Vaikai ir jaunimas bus supažindinti su video kameros efektais, kurių pagalba galima sukurti animacinį – eksperimentinį filmą. Bus parodytas režisieriaus Algirdo Selenio eksperimentinis filmas „Magas“, sukurtas veidrodinio efekto pagalba. Renginio dalyviams bus suteikta galimybė patiems nufilmuoti video fragmentą, panaudojant veidrodinį video kameros efektą.

Renginio metu bus rodomi šie animaciniai filmai:
eksperimentinis filmas „Magas“ ( rež.Algirdas Selenis,- 2007 m., 5,30 min., Lietuva),
animacinis-eksperimentinis filmas “ Teclopolis“ ( rež. Javier Mrad, 2009 m., 12 min. Argentina),
3 D animacinis filmas „ Katedra“ ( rež. Tomek Baginski –2002 m., 6 min., Lenkija),
animacinis muzikinis klipas „Švyti maža žvaigždutė“ ( rež. Algirdas Selenis, 2012 m., 2 min., Lietuva)
animacinis plastilininis filmas„Tigražuvė“ ( rež. Panevėžio miesto moksleiviai, 2011 m., 2 min., Lietuva )
animacinis filmas „Pasaka apie narsųjį Domertą“ ( rež. Aurika ir Algirdas Seleniai , 2011 m., 6 min., Lietuva).

Daugiau informacijos:
http://animacijosstudija.jimdo.com


Bilietus galima įsigyti ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt 

 
 
 
Palaukite ...