Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Kino premjera „Varnas“ – trečiojoje „Jauskis savas“ kino dienojeRuošdamasis atlikti pagrindinį - amerikiečių poeto ir novelių rašytojo Edgaro Alano Po vaidmenį savaitgalį Lietuvos kino ekranuose debiutavusiame filme „Varnas", amerikiečių aktorius John Cusack atsikratė daugiau nei 10 kg svorio. Tokiu būdu jis siekė filme įtaigiai perteikti šio detektyvinio žanro pradininku laikomo, mistiškomis ir kraupiomis istorijomis garsaus kūrėjo asmenybę bei gyvenimo istoriją, kurią interpretuojanti juosta įtraukta ir į šį trečiadienį vyksiančios studentams skirtos „Jauskis savas" kino dienos repertuarą.

Iš filmų „Būti Džonu Malkovičiumi" bei „Tapatybė" žinomą aktorių John Cusack cituoja tarptautinis interneto žurnalas „International Business Times": „Po buvo pasaulinio garso rašytojas, tačiau tuo metu autorinės teisės nebuvo saugomos, taigi jis buvo purvinas vargšas. Jis gyveno vos sudurdamas galą su galu, visą gyvenimą turėjo finansinių problemų, buvo alkoholikas, tad maniau, kad geriausia būtų, jei atrodyčiau nuvargęs ir iš tiesų liesas." Nors aktorius manė, jog svorio metimas bus smagus, tačiau interviu žiniasklaidai jis prisipažino, jog iš tiesų nevalgyti nebuvo taip jau lengva.  

„Aš šimtu procentu atsiduodu darbui, kurį atlieku. Taigi, kadangi Po buvo skurdžius ir alkoholikas, stengiausi sulieknėti kiek įmanoma. Filmavimosi metu svėriau tiek, kiek mokykloje, taigi buvau iš tiesų plonas. Jaučiausi lyg būčiau vieni griaučiai. Stengiausi svorį mesti protingai, tačiau to nepakako. Taigi, badavau ir gėriau kavą", „International Business Times" cituojamas „Auksinio gaublio" nominantas.

Filmas „Varnas", kurį „Multikino" rodys ir šį trečiadienį specialiai studentams skirtoje „Jauskis savas" kino dienoje, pasakoja apie rašytojo Edgaro Alano Po kūrybos įkvėpto žudiko siautėjimą, mėginimą žiauriais nusikaltimais apkaltinti rašytoją bei judviejų vaizduotės dvikovą. Jame, be John Cusack, pagrindinius vaidmenis kuria iš filmų „Nemirtingieji" ir „Trys muškietininkai" 3D žinomas Luke Evans bei „Seksas ir miestas 2" vaidinusi Alice Eve. Filmo režisierius - „V - tai Vandetą" ir „Nindzę Žudiką" režisavęs James McTeiguer.

Bilietus į filmo „Varnas" seansus įsigyti bei pilną „Jauskis savas" kino dienos repertuarą rasti galima internete adresu www.multikino.lt.

 

 
 
 
Palaukite ...