Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

3D Relax Cube "Gamerių" klubai Klaipėdoje!!! (Vingio g. 29/Taikos pr. 81) PC Žaidimai , Filmai 3D Formatu, Baras.Vyksta Relax Cube klubo narių registracija !!!

Visi Relax Cube klubo nariai gali įsigyti nuolaidų kortelę NEMOKAMAI!. Su klubo nario nuolaidų kortele gali žaisti savo mėgstamus žaidimus arba žiūreti filmus 3D formatu ir visas kitas paslaugas pirkti su 50% nuolaida (išskyrus barą). Kortelę dovanojame visiems pražaidusiems tik vieną valandą mūsų klube. Kortelę galima įsigyti bet kuriame klube – Vingio g. 29 (RIMI PC) arba Taikos pr. 81 (Pempininkai), kurią vėliau reguliariai galėsite papildyti pagal poreikius. 

http://www.facebook.com/3drelaxcube

Naujiena!!! Naktinis Tarifas. Nuo 21:00 val. Žaisk 3D kompiuterinius žaidimus ir žiurėk 3D filmus. 1val. tik 2 LT !!! 

Info:

Klubas: Taikos pr. 81 Klaipėda

Klube yra 4 VIP salės - galima su draugais linksmoje kompanijoje atskirai žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus.

14 kabinų - jose galima žaisti žaidimus. Yra galimybė susijungti į grupes ir galima kariauti tarpusavyje ar tai žiūrėti filmus. 63 colių ekranai ir dar 3D formatu. 

6 kompiuteriai -taip pat žaidžiami žaidimai ar žiūrimi filmai.

Klubas: Vingio g. 29 , Klaipėda

Klube yra 3 VIP salės - galima su draugais linksmoje kompanijoje atskirai žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus.

21 kabinos - jose galima žaisti žaidimus. Yra galimybė susijungti į grupes ir galima kariauti tarpusavyje ar tai žiūrėti filmus. 63 colių ekranai ir dar 3D formatu. 

8 kompiuteriai -taip pat žaidžiami žaidimai ar žiūrimi filmai.

Bare galėsite užkąsti, išgerti, Norite-dainuokite KARAOKE. Krepšinio/Futbolo varžybas stebime 12 kvadratiniu metrų ekrane.

 
 
 
Palaukite ...