Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Tarptautinį pripažinimą pelnęs spektaklis „Broliai Karamazovai“ – MolėtuoseTarptautiniuose teatro festivaliuose pripažinimą pelnęs ir Lietuvos publiką sužavėjęs Lietuvos ir muzikos teatro akademijos (LMTA) vaidybos studentų trupės „Theaomai“ spektaklis „Broliai Karamazovai“ (rež. Silva Krivickienė) spalio 25 dieną bus pristatomas Molėtų kultūros centre

Abejonės, nerimas, tikėjimo kova su netikėjimu – tai pagrindiniai klausimai, į kuriuos atsakymų ieško spektaklio, sukurto pagal rašytojo Fiodoro Dostojevskio romaną, personažai.

S.Krivickienės režisuotas spektaklis „Broliai Karamazovai“ buvo įvertintas Maskvoje rengiamame tarptautiniame debiutų festivalyje „Tavo šansas“, kuriame laimėjo pagrindinį prizą. Tarptautiniame studentų teatro festivalyje VGIK jis buvo apdovanotas už ansambliškumą ir tikslų žanro pojūtį.

Spektaklis palankiai įvertintas festivaliuose „Istropolitana“ (Bratislava), „ITSelf“ (Varšuva), „Jaunojo teatro susitikimai“ (Grenoblis), „Rusijos teatro ateitis“ (Jaroslavlis), „Tylos“ (Vilnius). Pastarajame aktorius Vygandas Vadeiša buvo įvertinas geriausio aktoriaus prizu. Festivalyje „ITSelf“ aktorius Paulius Markevičius pelnė prizą už spektaklyje sukurtą antraplanį Velnio vaidmenį.

„Broliai Karamazovai“ buvo pristatytas ir netradicinėse erdvėse – įkalinimo įstaigose, kunigų seminarijoje, Etnokosmologijos muziejuje Molėtuose.

Trupę „Theaomai“ sudaro 13 narių. Aktoriai džiaugiasi, jog mokydamiesi LMTA jie galėjo įkurti savo trupę – taip ir toliau gali atstovauti akademijai bei kurti naujos trupės repertuarą.

Praėjusį sezoną teatras-studija „Theaomai“ su spektakliais „Broliai Karamazovai“ ir „Ivanovas“ aplankė dešimt Lietuvos miestų. Alytaus miesto teatro meno vadovas Arvydas Kinderis, apžvelgdamas teatro sezoną, akcentavo, jog spektaklis „Broliai Karamazovai“ buvo didžiausia staigmena jam ir Alytaus miesto publikai: „Labiausiai nustebino pilną salę žiūrovų surinkęs teatro-studijos „Theaomai“ aktorių spektaklis „Broliai Karamazovai“.

Spektaklis – išskirtinai estetinis, neorientuotas į masinį vartotoją. Buvo ilgai svarstoma, ar jį rodyti Alytaus publikai, nes iš anksto parduota vos trisdešimt bilietų, tačiau visus žiūrovai išgraibstė paskutinę dieną.“

Spektaklyje vaidina Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Julija Šatkauskaitė, Ieva Triškauskaitė, Darius Petrovskis, Simonas Dovidauskas, Pijus Ganusauskas, P.Markevičius, V. Vadeiša, Justas Valinskas ir Šarūnas Zenkevičius.

Spalio 25 d. 18 val. spektaklis "Broliai Karamazovai" Molėtų kultūros centre. Bilietus platina kultūros centro kasa

 
 
 
Palaukite ...