Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Premjera! Komedija: "Vėjas topolių viršūnėse"2013 m. lapkričio 18d. 18.30 val. Kauno dramos teatre (Rūtos salė) visus teatro mylėtojus kviečiame į baltąją komediją „Vėjas topolių viršūnėse".

VšĮ „Teatro projektai" pristato Rolando Atkočiūno režisuotą Geraldo Sibleyro komediją „Vėjas topolių viršūnėse". Ši komedija pelnė „Moliere´o" bei „Laurence Olivier" premijas „Geriausios komedijos" kategorijoje. Ji išversta į daugiau nei 15 kalbų ir statoma įvairiose pasaulio scenose.

Pjesės „Vėjas Topolių viršūnėse" herojai - trys Pirmojo pasaulinio karo veteranai, ambicingi keistuoliai, vyrai iš skirtingų visuomenės sluoksnių, interesų ir tikėjimo. Jų autoironija negailestinga, o svajonės naivios: pabėgti kartą ir visiems laikams. Trijų keistuolių gyvenimo istorija - trys gražūs portretai žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti" net prieš mirtį...Jie nesiskundžia savo likimu, o svajoja apie kelionę į kalnus, kur Topoliai, kur vėjas. 
Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje - amžinybė. Tai žaidimas, kurį jie žaidžia su malonumu ir azartu. 

Režisierius: Rolandas Atkočiūnas
Aktoriai: Gintaras Adomaitis, Albinas Kėleris, Petras Venslovas. 
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Kotryna Daujotaitė 
Kompozitorius: Vidmantas Bartulis. 
Vaizdo projekcijų autorius: Leonas Blėdis

Bilietus įsigyti galite: BILIETAI LT kasose arba internetu: www.bilietai.lt  

Galerija

 
 
 
Palaukite ...