Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Dalinkimės muzika Gatvės muzikos dienoje! 

Manai, kad kurti muziką gali tik tam tikro amžiaus žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą? O galbūt tau atrodo, kad negali muzikuoti, nes esi atvykęs iš svetur? Nenusimink, tai - ne kliūtis. Nuo 2009 metų visoje Lietuvoje vykstanti Gatvės muzikos diena jau septintus metus iš eilės atgaivins ir Kauno miesto gatves. Trečiąjį gegužės šeštadienį - gegužės 16-ąją - Gatvės muzikos diena kvies tapti grojančio, šokančio ir dainuojančio Kauno dalimi.

2015 metų Gatvės muzikos dienos Kaune organizatoriai, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) studentai, skatina visus nepamiršti pagrindinės Gatvės muzikos dienos idėjos - šią dieną muzikuoti gali visi, nepriklausomai nuo mėgstamos muzikos stiliaus, tautybės ar amžiaus, todėl gegužės 16-ąją Gatvės muzikos dienoje laukiami visi!

Gatvės muzikos diena visus kauniečius ir miesto svečius su savo instrumentais  kviečia nuo 12 iki 20 valandos susitikti Kauno centre, Laivės alėjoje - nuo fontano iki pat Rotušės aikštės. Vėliau, 20 valandą pasibaigus tradiciniam „Drum2gether", visi prisijungsime prie baigiamojo Gatvės muzikos dienos Kaune koncerto, kuris vyks Ryšių kiemelyje iki pat 22 valandos!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/GatvesMuzikaKaune, www.gmdkaunas.lt. Registracija į renginį: www.gmd.lt  

Dalinkimės muzika kartu!

 

Deimantė Zablockytė 

 

 
 
 
Palaukite ...