Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Palangoje skambės magiška persiška muzikaSausio 30 d. 19 val. “Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia pasinerti į šiltą ir paslaptingą tikrų virtuozų atliekamą persiškos muzikos magiją. Iraniečių Mohammad Rasouli ir Hamidreza Rahbaralam senovinių persiškų instrumentų ir estės Lilian Ladgsepp viduramžių arfos garsai susilies sukurdami harmoniją dviejų, atrodo tokių skirtingų, pasaulių.

Šis koncertas – unikali Vakarų ir Rytų muzikos, šių laikų ir senovinių tradicijų pynė, kur skirtingos kultūros suskambės unisonu nepaisant laiko ir erdvės.

Mohammad Rasouli vienas iš nedaugelio muzikantų, pripažintų Vakaruose, grojančių nendrine fleita – ney. Tai vienas iš seniausių Persijos muzikinių instrumentų, kuriuo buvo grojama dar gerokai iki mūsų eros. Mohammad baigėTeherano menų universitetą. Nuo 2004 metų gyvena Varšuvoje. Atlikdamas solinius muzikinius pasirodymus su ney fleita bei grodamas su ansambliais dalyvavo įvairiuose koncertuose ir festivaliuose Irane, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje ir Japonijoje.

EstėsLilian Langsepp – muzikavimo senovine arfa virtuozė. Jos pažintis su muzika prasidėjo nuo vakarų klasikos (fortepijonas, muzikologija ir dirigavimas). Tačiau susidomėjusi nevakarų muzika pradėjo groti viduramžių arfa, dalyvavo Indijos ir Kinijos muzikos meistriškumo kursuose. Lilian taip pat puikiai groja ir vargonais bei klavesinu. Šiuo metu Lilian yra ansamblio „Gregorian chant“ vadovė ir dėsto muziką Tartų universitete ir muzikos mokykloje „Heino Eller“. Yra įrašiusi ne vieną albumą.

Hamidreza Rahbaralam – virtuozas ir nepralenkiamas grojimo dafa meistras iš Šizaro (Iranas). Jo koncertai surenka pilnas sales ne tik Latvijoje, kur jis šiuo metu gyvena, bet ir Irane, Tailande, Indijoje Turkijoje.

 
 
 
Palaukite ...