Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Muzikantas Bitu Malikas iš Indijos koncertuos LietuvojeBitu Malikas – muzikantas iš Indijos, iškilęs scenoje kaip Drupad-Dhamar stiliaus atlikėjas – vienintelio iš senovinių klasikinių indiškos muzikos žanrų, pratęsė senovinės Darbhanga tradicijos 200 metų istoriją ir puikiai tebegroja šiuo metu išpopuliarėjusiu indišku instrumentu – fisharmonija (harmonium). Muzikantas yra daugumos indiškos muzikos stilių žinovas, tokių kaip Khjal, Thumari, Gazal, Bhajan ir Vidhypati.

 

Bitu šeima daug gastroliuodavo po Indiją, pasirodydavo žinomose koncertų aikštėse ir scenose, surinkdama pilnas sales. Jie dalyvavo daugelyje muzikinių konkursų, gaudami aukštus žiuri apdovanojimus už savo puikų atlikimo meistriškumą klasikinėje indiškoje muzikoje. Kai kada Bitu dainuoja ir groja fisharmonija senovinėje Vrindavano šventykloje – Radha Raman – tai jo pasiaukojimas kūrėjui ir jų šeimos tradicija einanti iš kartos į kartą.

 

Bitu veda indiškos muzikos seminarus „Garso joga“ ir „Raga – indiškos muzikos paslaptis“: tradicinė natų struktūra, stiliai, ragos, tale. Atlieka privačius koncertus, kuriuose, pagrinde dainuoja mantras, badžanas, kirtanus, šiuolaikines kompozicijas ir klasikinę indišką muziką.

 

Įdomiausia, kad praktiškai visa Bitu Maliko šeima yra muzikantai: tėvas Anandas Malikas, vyresnysis brolis Amitas Malikas, sesuo Bjuti ir jauniausiasis Bitu, tik mama – Shri Mati Prabha Malik taikiai tarnauja ir palaiko visus namus, rūpindamasi didele muzikantų šeima, vykdydama visas pareigas, kad jie jaustųsi viskuo aprūpinti ir laisvai užsiimtų savo kūryba. Malikų šeima yra pastačius muzikinę šventyklą/mokyklą gimtajame Vrindavano mieste „Shr Anand Dham Sangeet Samiti“, ir visas uždirbtas pelnas ir aukos skiriamos šios mokyklos statybai, kur galės mokytis ir gyventi studentai iš įvairių šalių ir gauti sertifikatus.

 

Pasinaudokite reta galimybe susitikti su šia neeiline asmenybe ir išgirsti šį dainininką gyvai. Bitu entuziazmas ir meistriškumas įtraukia klausytoją mėgautis atliekama muzika, kurioje atsiskleidžia mylintis ir sušildantis talentas.

 

Koncerto metu Bitu bus paruošęs programą kuri skirta europiečių auditorijai.

 

Koncertai vyks:

Balandžio 15 d. - Pramogų salė „Vakaris Vilnius“, („Pramogų bankas“, III aukštas, A. Stulginskio g. 8), Vilnius

Balandžio 16 d. - Inkubatorius "Kultūros fabrikas", (Bangų g. 5A), Klaipėda Abi dienas durys atveriamos 18 val., koncerto pradžia - 19 val.

 

Vilniuje LANKYTOJO MOKESTIS yra už laisvanorišką paramą, prie durų į koncertą. Planuojantiems pageidautina registracija, norint garantuoti sau vietą. Registracija (vardas, pavardė): renginiai.vkc@gmail.com

 

Klaipėdoje bilietus parduoda BILIETUPASAULIS.LT. Daugiau informacijos svetainėje: www.bilietupasaulis.lt

 

https://www.youtube.com/watch?v=z9JL4LA_si0&feature=youtu.be&t=2m3s https://www.youtube.com/watch?v=nz7-4hfh68g

 
 
 
Palaukite ...