Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Savirealizacijos ir verslumo projektas „Verslodara“ – sėkmingai didina mokymų grupių skaičiųŠių metų vasario 3 d. startavęs savirealizacijos ir verslumo projektas „Verslodara" sėkmingai baiginėja I grupės ir jau pradeda antrosios grupės „Kaip atrasti mylimą veiklą ir pradėti savo verslą?" mokymų programą.

Prie II grupės mokymų programos galima prisijungti nuo rugpjūčio 5 d. 9:00-11:00 val. Seminarai vyksta nuotoliniu būdu ir kas antrą savaitę, kur po vebinaro iki sekančio seminaro nariai bendrauja privačioje Facebook grupėje, atlieka namų darbų užduotis ir sulaukia visos reikalingos pagalbos.

Projekto nuotolinius seminarus veda bei savo žiniomis ir patirtimi su dalyviais dalinasi hobį į verslą pavertusi ir šiuo metu jau ilgametę patirtį turinti rinkodaros agentūros „Berklis", „Seo akademija", „Seo mama" ir „Rašytojų akademija" vadovė bei „Verslodara" įkūrėja Evelina Tamulaitienė - „Mokymų metodika paremta mano asmenine patirtimi ir įžvalgomis, kadangi pamenu baimę pradedant savo verslą, todėl mokymų programa yra naudinga pradedantiesiems verslininkams".

Savirealizacijos ir verslumo projekto „Verslodara" įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė dalinasi, kad iš antrosios grupės tikisi didesnio ir vyrų įsitraukimo, kadangi pirmojoje grupėje susirinko tik moterys. Tačiau seminarų lektorė priduria, kad didžiuojasi I mokymų grupės narėmis už jų aktyvumą ir iniciatyvumą, kuris ypatingai atsiskleidė praktinėje mokymų užduotyje, kurioje merginos, norėdamos teoriją paversti praktika, pačios sukūrė ir suorganizavo „Moteriškumo paslapčių" stovyklą. E. Tamulaitienės teigimu „Šios stovyklos esmė buvo suvienyti merginas, atskleisti jų talentus ir svarbiausia įveikti verslo baimes organizuojant projektą."

I mokymų grupės dėka ne tik buvo įkurtas „Moteriškumo paslapčių" projektas, kurį numatoma tęsti bei plėtoti toliau, tačiau jų prašymų buvo nuspręsta sudaryti „Verslodara" projekto II pakopos tęstinių mokymų online - „Verslininkų forumas" programą, kuri prasideda š. m. rugpjūčio 1 d. 21.00 - 23.00 val., seminarai vyks nuotoliniu būdu kas antrą savaitę.

„Verslininkų forumas" - tolimesni verslumo mokymai, apimantys marketingo, finansų, rinkodaros, viešųjų ryšių bei kitus įvairius su verslu susijusius aspektus ar naujiesiems verslininkams aktualius ir rūpimus klausimus. Nors šie II pakopos mokymai skirti I grupę "Kaip atrasti mylimą veiklą ir pradėti savo verslą?" baigusiems nariams, tačiau prie šios tęstinių mokymų programos prisijungti kviečiami ir visi tik pradėję savo verslą asmenys ar verslininkai, norintys susipažinti su kitomis verslumo galimybėmis.

Visi norintys pradėti savo verslą, jį paversti efektyvesniu ar besidomintys įvairiomis verslo galimybėmis yra kviečiami registruotis „Verslodara" www.verslodara.lt puslapyje, nurodant savo elektroninį paštą naujienlaiškių prenumeratos skiltyje.

Daugiau informacijos rasite:

Evelina Tamulaitienė

Tel.: +37065521188

El.p.: info@seoakademija.lt

Web: www.verslodara.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Verslodara

 

 
 
 
Palaukite ...