Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Flamenkas buria bendraminčiusFlamenko klubas „Tientos“ tęsia tablao sezoną! Jau vasario 11 d. du pasirodymai kartu su vilniečiams puikiai žinoma „Flamenko akademija“ (Vilnius) bei ispanu Juan Carlos Pagan Motos! 

„Mes visuomet siekėme propaguoti flamenką ne tik kaip šokį, atėjusį iš spalvingosios Ispanijos, bet norėjome, kad jis taptų ir kultūros reiškiniu. Nes taip ir yra: jame susipynusios muzikinės bei etninės daugelio tautų tradicijos, gyvenimo būdas, stilius, galų gale, laisvės pojūtis “, - tvirtina Vilniaus flamenko klubo „Tientos“ vadovės Ilona Čibirienė ir Marina Golubeva.

Pasak klubo vadovių, jos ne kartą pabrėžusios, kad „Tientos“ yra flamenko kultūros mylėtojų klubas, kurio idėja – suburti bendraminčius: „Neseniai pas mus viešėjo latviai, o šiam tablao pasikvietėme vilniečiams gerai žinomą flamenko šokių studiją „Flamenco akademija“ ir, žinoma, visų mylimą ispaną Juan Carlos Pagan Motos“.

 „Ko gero, sutiksite, kad darant ką nors širdžiai mielo, labai svarbu turėti bendraminčių. O jei požiūris į idėjas ir viziją sutampa, tikėtina, rezultatas bus geras. Todėl labai džiugiai priėmėme klubo „Tientos“ pasiūlymą kartu koncertuoti. Šiuo metu intensyviai repetuojame, diskutuojame, vis bandome atrasti naujų sprendimų, kad pasirodymas būtų kuo įdomesnis. Žinoma, visada yra didelis iššūkis koncertuoti naujoje vietoje ir ruošti programą su naujais žmonėmis. Tai reikalauja daug jėgų ir adrenalino… Kaip ir pats flamenkas“, - pasiruošimo džiaugsmais dalinasi „Flamenco akademijos“ vadovė Rasa Vedrickienė.

 

Laukiame visų pirmajame šių metų tablao jau vasario 11 d. Koncertų pradžia: 18 val. ir 21 val. 

 
 
 
Palaukite ...