Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

"The Callisto Brothers"

Adresas
Savanorių pr. 66, Kaunas ,Kaunas
Telefonas
+37065554100
Tinklalapis
El. paštas

Renginių organizavimas - ne tik mūsų darbas, tačiau ir aistra bei poilsis. Kiekvieną savo klientą stengiamės išgirsti ir suprasti, įsiklausyti ir pateikti įdomių patarimų, kad renginys pavyktų kuo puikiausiai. Esame profesionalūs renginių organizatoriai ir pasirūpiname kiekviena smulkmena įvairaus pobūdžio šventėse: vestuvėse, moksleivių ar studentų šventėse, įmonių renginiuose ar mažose jaukiose šventėse. Dirbame jau ne pirmus metus ir galime pasiūlyti įvairių paslaugų spektrą: nuo renginio programos sukūrimo ir planavimo iki visiško įgyvendinimo.


 


Kompetetingi renginių vedėjai Jūsų šventę pavers džiaugsmu, kurios įspūdžiai ilgam išliks atmintyje. Niekada patys nevertiname savo darbų, tačiau sulaukiame itin daug puikių atsiliepimų bei vertinimų. Ne viena įmonė renkasi mus kasmet organizuoti jų renginius, kadangi siūlome naujas idėjas, renginių metu suteikiančias daug teigiamų akimirkų visiems šventės dalyviams.


 


Jei ruošiatės organizuoti renginį (arba dar tik galvojate apie tai), susisiekite su mumis. Pabendrausime ir nuspręsime, kokios profesionalų paslaugos Jums labiausiai reikalingos ir priimsime visus tenkinantį sprendimą.


 

Atsiliepimai apie "The Callisto Brothers"

Atsiliepimų nėra. Būk pirmas parašyk savo atsiliepimą.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...