Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Arena Pizza

Adresas
Savanorių pr. 363 ,Kaunas
Telefonas
42 42 42, 422 422
Tinklalapis
El. paštas

Picerijos Arena pizza veikla prasidėjo nuo nedidelės picerijos Kęstučio gatvėje, kauniečių pamėgtoje vietoje. Ji savo lankytojams duris atvėrė 1999 metais, rugpjūčio 28 dieną. Pagrindinis picerijos interjero akcentas - romėniška arenos arka. Ji tapo ir picerijos firminio ženklo simboliu.
Po trijų metų veiklos picerija pradėjo plėsti savo tinklą ir taip, Laisvės alėjos širdyje - prie fontano įsikūrė antroji picerija ARENA PIZZA. Ji savo klientams duris atvėrė 2002 metų gegužės 11 dieną. Nuo Antano Smetonos laikų kauniečių pamėgtos senutėlės mėsinės vietoje įsikūrusi picerija kelia pagundą užeiti pailsėti, pavalgyti ir puikiai praleisti laiką, o esant patogiam susisiekimui, tai gali būti puiki vieta susitikimui ar dalykiniams pietums. ARENA PIZZA - pirmoji picerija Laisvės alėjoje, pasiūliusi didžiausias picas, siekiančias beveik pusę metro ir skirtas visai šeimai. Čia galima paskanauti gaminamų unikalių amerikietiškų picų. Jos ypatingos savo sūrio kraštu. Jų pramoninis dizainas yra užpatentuotas ir Lietuvoje jų galite paskanauti tik pas mus. Visos picos kepamos naudojant pažangiausias gamybos technologijas bei gamybos įrangą ir aukščiausios kokybės produktus. Labai skubantys picas gali užsisakyti iš anksto. ARENA PIZZA pasirinktas šūkis: "Geriems draugams - gera pica" nuo pat atidarymo pradžios laukė ir iki šiol kviečia apsilankyti senus ir naujus draugus, kurie nėra abejingi picai.

2003 metų liepos 25 d. buvo atidaryta naujoji ARENA PIZZA Panevėžyje. Ši picerija įsikūrė naujojo 1300 kvadratinių metrų pastato pirmame aukšte ir požemyje. Čia galima paragauti virš 40 rūšių picų bei kitų patiekalų ir gėrimų. Na o picerijos pusrūsyje įrengtoje šokių aikštelėje organizuojami įvairiausi renginiai.


2004 birželio 16 d. duris atvėrė plečianti savo tinklą naujai įrengta 120 vietų picerija — ARENA PIZZA.
Picerija įsikūrusi Savanorių prospekte 363 naujai pastatytame pastate šalia SAMPO banko. Tai ketvirtoji ARENA PIZZA Lietuvoje.
Picerijos interjeras dvelkia prabanga ir senove, klientų patogumui įrengta banketinė salė, scena, kur vyks įvairūs renginiai, o kiekvienas sporto aistruolis, norintis stebėti rungtynes ne namuose, visada yra laukiamas ARENA PIZZA picerijoje, kur įrengtas didelis televizoriaus ekranas. Jame bus transliuojamos sporto rungtynės bei kiti renginiai.
Vaikams įrengta vieta žaidimams bei gimtadieniams. Šalia picerijos — erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje kiekvienas užsukęs klientas ras vietos savo automobiliui.

2005 m. rugsėjo 1 d., pačioje Utenos širdyje, duris atvėrė dar viena Arena Pizza pizerija, talpinanti net 200 žmonių. Čia galite paragauti ne tik pamėgtų Arena Pizza patiekalų bet ir linksmai pašėlti savaitgaliais. Originali šokių aikštelė vilioja visus mėgstančius pašokti, o teminiai ir kaskart vis kitokie vakarai pritraukia daug lankytojų. Picerija įsikūrusi prie autobusų stoties, J. Basanavičiaus g. 52, naujame prekybos centre.


 

Automobilių stovėjimas

Yra

Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis

Yra

Nuolaidų kortelės

Yra

Lauko kavinė

Yra

Vietų skaičius

120

Salių skaičius

2
Darbo laikas
P10:00 - 24:00
A10:00 - 24:00
T10:00 - 24:00
K10:00 - 24:00
P10:00 - 24:00
Š12:00 - 24:00
S12:00 - 24:00

Atsiliepimai apie Arena Pizza

Autorius tas pats
2012 Lapkričio 7
pasaka,o ne picos,ir skanios ir greit pristato.:)
Autorius Roberta
2012 Spalio 29
Labai skanios picos, gaila kad dabar likę tik viena picerija Savanorių pr. bet šeip viskas liuks :)

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
 
 
 
Palaukite ...