Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

LIEPSNOJANTIS KALĖDŲ LEDAS 2013

Data
2013-12-26
20:00 Ketvirtadienis
Vieta
Švyturio arena (Klaipėda)
Kaina
80.00LT, 100.00LT, 120.00LT, 140.00LT163.00LT,

Švyturio arena pristato Kalėdinį žaidimą! Turi bilietą į renginį? Laimėk VIP narystę!!!
Gruodžio mėnesį apsilankyk bet kuriame renginyje Švyturio arenoje, registruok savo bilietus žaidime ir laimėk 2 VIP narystes Švyturio arenos CSC Telecom Klube 2013-2014 m. sezonui!
Žaidimo taisyklės: ČIA
________________________________________

NUOLAIDA! Iki sausio 5d. BILIETAI LT kasose pateikus kurio nors iš šių renginių bilietą: Liepsnojantis Kalėdų ledas, Grand Show – Alphaville; Secret Service, „Rondo“; Maskvos miesto baletas „Spragtukas“ du bilietus į bet kurį „Domino“ teatro sausio mėn. spektaklį galima įsigyti su 15 proc. nuolaida.

Liepsnojantis Kalėdų ledas 2013 – Likimo magija

Gruodžio pabaigoje garsiausia Lietuvos šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas didžiuosiuose šalies miestuose jau dvyliktą kartą surengs įspūdingus ledo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas”. Naujausiame magija ir romantika spinduliuojančiame pasirodyme „Likimo magija” ant ledo suksis ne tik garsiausi Lietuvos, bet ir Europos bei pasaulio čiuožėjai. „Lediniai“ pasirodymai vyks gruodžio 25 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune, gruodžio 26 d. „Švyturio arenoje“ Klaipėdoje ir gruodžio 27 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje.

„Liepsnojantis Kalėdų ledas“ – vienas seniausiai ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje vykstančių pramoginių projektų. Per dvylika metų „Liepsnojančiame lede“ dalyvavo daugiau nei 200 čiuožėjų iš įvairiausių pasaulio vietų – Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Rusijos, Kinijos, Čekijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos. Kiekvienais metais garsiausia Lietuvos čiuožimo pora M. Drobiazko ir P. Vanagas nepaliauja stebinti savo mylimiausios publikos novatoriškomis idėjomis ir atlikėjais.

Šiemet žiūrovų laukia išskirtinis reginys - „Liepsnojančio ledo“ gerbėjams čiuožėjai pristatys magija ir romantika spinduliuojantį naujausią šou „Likimo magija“. „Šis pavadinimas kilo natūraliai, nes projekte susipina šokis, burtai, poezija ir rusiški romansai. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra talentingų atlikėjų, kurie verti pasaulinės scenos. Šiais metais renginį ves ir rusiškus romansus atliks aktorė Inga Jankauskaitė, o magiškais burtais žiūrovus žavės Mantas Wizard“, - pasakoja Povilas Vanagas.

Tačiau kaip visuomet, „Liepsnojančio ledo“ pagrindinė ašis – pasaulinio garso čiuožėjai. Šį gruodį Lietuvos žiūrovai išvys pasaulio, Europos čempionus ir prizininkus iš penkių šalių – Jasoną Graetzą iš Kanados, Eleną Leonovą ir Andrey Khvalko iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Fioną Zaldua ir Dimą Sukhanovą iš Didžiosios Britanijos, Denisą Vasiljevs iš Latvijos, lietuvius Saulių Ambrulevičių, Godą Butkutę ir Nikitą Jarmolaevą. Taip pat „Liepsnojančio ledo“ scenose naujas programas atliks mūsų didžioji sportinė viltis, publikos numylėtiniai Izabelė Tobias ir Deividas Stagniūnas.

Jau dvyliktą kartą Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago rengiamo ledo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ gastrolės Lietuvoje vyks gruodžio pabaigoje. Naujausią šokių ant ledo programą „Likimo magija“ gerbėjai galės išvyksti Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...