Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

TRYS MYLIMOS

Data
2018-02-13
18:00 - 20:30 Antradienis
Vieta
Kaina
15, 17, 20 €

Režisierius Algirdas Latėnas seniai puoselėjo mintį sukurti Jaunimo teatre spektaklį, kuriame skambėtų unikali įvairių Lietuvos kraštų šnekta. Šiam tikslui jis pasirinko lietuvių literatūros klasikės Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės, geriau žinomos Žemaitės slapyvardžiu komediją „Trys mylimos". Ne kartą Lietuvos teatruose statyta, vis iš naujo atgimstanti pjesė tapo raktu naujausiam režisieriaus A. Latėno sumanymui. Spektaklyje kiekvienas herojus prabyla vis kita tarme.

„Trijų mylimų" istoriją žino beveik kiekvienas: jaunas kaimo bernas Liudvikas vienu metu vilioja tirs moterėles. Vilioja ne šiaip sau, o tam, kad išpeštų pinigų ir pabėgtų su savo mylima Barbele į kitą pasaulio kraštą. Visą padėtį apsunkina tai, kad trys mylimos - vienoje troboje gyvenančios motina ir dvi dukros. Bernui tenka visaip išsisukinėti ir gudrauti, kad neįkliūtų su savo melagystėmis. Kai vyriausioji mylimoji, Motina, nusprendžia, kad užteks našlauti ir pats laikas būtų tekėti dar kartą, jaunikiui pradeda gerokai svilti padai...

Iš Telšių kilusi aktorė Nijolė Narmontaitė ypatingai džiaugiasi, nes spektaklyje jos kuriama našlė Kryvienė smagiai žemaičiuoja. „Manau, tokio autentiškumo prieskonio Lietuvos scenai seniai reikėjo. Kalba yra žmogaus šaknys. Aš visada džiaugiuosi, jeigu galiu bendrauti žemaitiškai, o tai daryti scenoje - svajonės išsipildymas", - sako žymi aktorė ir priduria, kad spektaklio žanras yra visai ne komedija, o erotinis trileris ir dar su autobiografiniais elementais.

 

Režisierius

Algirdas Latėnas

Vaidina

Nijolė Narmontaitė, Giedrė Giedraitytė, Jonė Dambrauskaitė,
Neringa Varnelytė, Nerijus Gadliauskas, Gediminas Storpirštis, Romualdas Gražinis.

Autorius

Žemaitė

Renginio tipas

Kiti Valstybinis jaunimo teatras renginiai Visi renginiai (3)

 
 
 
Palaukite ...