Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Novye Russkie Babki

Data
2014-03-14
19:00 - 20:30 Penktadienis
Vieta
Kaina
87 - 137 Lt
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Šmaikštus ir originalus aktorių duetas „Novye Russkie Babki“ su naujausia programa „Saldainiai“ sugrįžta į Lietuvą! Kovo mėnesį linksmosios „bobutės“ pasirodys Vilniaus ir Klaipėdos publikai.

„Nemirtingas duetas, kuris kaskart priverčia mane juoktis kaip vaikystėje“, – apie komikus „Novye Russkie Babki“ kartą pasakė rusų estrados grandas Filipas Kirkorovas.

Duetą „Novye Russkie Babki“ sudaro ne tik gimtosios Rusijos, bet ir Baltijos šalių publikai puikiai žinomi artistai Sergejus Čvanovas (Matriona) ir Igoris Kasiliovas (Cvetochik). Pasak „bobučių“ išgalvotos biografijos, Klaudija Ivanovna Cvetochik ir Matriona Ivanovna Nygmatulyna gimė Samaros apylinkėse, Izakovo kaime. Joms patinka juokinti žmones, gaudyti žuvį, vairuoti automobilius, žiūrėti futbolą ir kramsnoti mėsos maltinukus su bulvių piurė. Jei paklaustumėte kiek šioms „bobulytėms“ metų, jos nedvejodamos atsakytų: „157“. Po ilgesnės pauzės pridurtų: „Kartu sudėjus“.

Atėję į šių „bobučių“ pasirodymus žiūrovai visada nuoširdžiai kvatoja išgirdę naujausius ir jau klasika tapusius anekdotus ar išvydę užsienio ir Rusijos estrados atstovų parodijas. Linksmosios „tetulytės“ pasirodymuose plepa įvairiausiomis temomis: apie meilę, žvejybą, politiką, pop kultūrą, trečią vestuvių dieną arba apie tai, kaip gėrė žmonės „mūsų laikais“.

Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 28 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 14 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...