Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Jurij Shatunov "Ja veriu… Novoje I lutseje"

Data
2014-05-09
19:00 - 21:00 Penktadienis
Vieta
Švyturio arena (Klaipėda)
Kaina
85 Lt - 186 Lt

Šių metų gegužės 9-tą dieną Klaipėdos Švyturio Arenoje įvyks legendinio Jurijaus Šatunovo koncertas. Jurijus Šatunovas devinto dešimtmečio pabaigoje tapo publikos numylėtiniu, daugelis bandė jį mėgdžioti, bandydami kurti panašias grupes, tačiau tokio pasisekimo niekas nesulaukė. Šis atlikėjas išsiskyrė savo gebėjimu ne tik užvesti publiką, bet ir nuoširdžiai, paprastai dainuoti kiekvieno širdžiai artimas dainas. Po jo pasitraukimo jo pakeisti nesugebėjo nei pagrindiniai šalies prodiuseriai, nei turtingi rėmėjai, siūlę scenai savo favoritus. 
J. Šatunovo unikalumas slypi tame, kad, grįžęs į sceną, jis išliko toks, koks buvo - nuoširdus ir atviras, talentingas ir artimas visiems. Būtent todėl ir dabar jo dainų, kaip senų taip ir naujų, klausosi įvairaus amžiaus žmonės, o jo gerbėjų ratas nuolat auga. 
Šiame koncerte visi, kam pavyks nusipirkti bilietą, išgirs savo mėgiamas dainas ir susipažins su naujomis kompozicijomis iš neseniai pasirodžiusio albumo. 
Vieninteliame koncerte Klaipėdoje Jurij Satunov atliks garsiausius milijoną širdžių užkariavusius kūrinius , tapusius atlikėjo vizitine kortele : ,, Sedaja noch " , ,,Belyje rozy" , ,, Detsvo" , ,, Rozovij vecher" bei dainas iš naujausio albumo 'Ja veriu " kuris pasirodėi po šešių metų pertraukos ,ilgai lauktas ,brandintas , kurio dainos jau tapo mega Hitais " Romashki " , 'Tet-a Tet" , 'A leto cveta".

Atlikėjai, grupės

Jurij Shatunov

Organizatorius

UAB "PVI"

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...