Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

KK Panevėžio „Lietkabelis“ 2016/2017 metų 7Days Eurocup reaguliaraus sezono varžybos

  • »
  • »
  • »
  • KK Panevėžio „Lietkabelis“ 2016/2017 metų 7Days Eurocup reaguliaraus sezono varžybos
Data
2016-11-23 - 2017-11-23
18:45 - 21:00 Trečiadienis
Vieta
CIDO arena (Panevėžys)
Kaina
10Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Panevėžio Krepšinio klubas „Lietkabelis“ yra vienas seniausių Lietuvos krepšinio klubų, įkurtas 1964 m. Iki Lietuvos krepšinio lygos (LKL) įkūrimo 2 kartus tapęs Lietuvos čempionu. Klubas atgimė ir susigrąžino legendinį pavadinimą 2012 m. sausio mėnesį. Panevėžio Krepšinio klubas „Lietkabelis“ kartu su Kauno „Žalgiriu“ ir Klaipėdos „Neptūnu“ kovoja LKL nuo pat įkūrimo pradžios. Ši komanda sukurta siekiant ne tik išlaikyti ilgametes krepšinio tradicijas regione, bet ir tinkamai reprezentuoti Panevėžio miestą ir rajoną, garsinti savo kraštą sportiniais pasiekimais, ruošti perspektyvius Lietuvos krepšininkus, kurie ateityje papildytų pagrindinę „Lietkabelio“ komandą bei įvairaus amžiaus Lietuvos krepšinio rinktines.

2016 - 2017 metų sezoną Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pasitinka ženkliai sustiprėjęs. Komandą sudaro jaunų ir patyrusių krepšininkų kolektyvas, dėl kurio klubas tampa visuomenei patrauklesniu ir atviresniu. Siekiama, kad suburta komanda augtų kartu su klubu, ir jos branduolys išliktų ne vienerius metus. Namų rungtynės ir toliau žaidžiamos modernioje Panevėžio „Cido“ arenoje. Rungtynių metu klubas organizuoja žiūrovams įvairias akcijas, žaidimus, šokėjų pasirodymus. Klubo talismanas- animatorius Vėžiukas.

Aktyviausių žiūrovų laukia vertingi prizai, pertraukėlių metu neleis nuobodžiauti šokėjų pasirodymai bei linksmasis talismanas "PANEVĖŽIUKAS"

Nori švęsti savo šventę CIDO arenos PARTY ZONE?- SPAUSK ČIA

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...