Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Koncertas visai šeimai „Simfoniniai keistuoliai“

Data
2017-03-18
12:00 - 13:00 Šeštadienis
Vieta
Kaina
7Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Programoje „Keistuolių teatro“ dainos „Afrika“, „Aukštyn kojom“, „Varna Albertina“, „Geltonų plytų kelias“, „Manęs ten nebuvo“, „Už girių, už kalnų“, „Mėlynas autobusiukas“, „Karalių lopšinė“ ir kt.

„Keistuolių teatro“ aktoriai

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Ričardas Šumila

„Vieni mane vadino balta varna, kiti tiesiog Albertina, treti abejojo, ar aš iš viso paukštis...

Aišku viena – atrodžiau aš KEISTAI.“

Visų mylimas „Keistuolių teatras“ šįsyk nepabūgo dar kartą kitaip išmarginti savo plunksnas – gražią pavasario popietę Vilniaus kongresų rūmuose muzikiniai burtai juos pavers... „Simfoniniais Keistuoliais“! Kaip? Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Ričardo Šumilos, scenoje atlikdami mėgstamiausias „Keistuolių“ dainas, kurias neabejotinai kartu trauksime visi. O kur dar puiki proga mūsų mažiesiems klausytojams iš arti susipažinti su simfoniniu orkestru – jį pamatyti ir išgirsti daugybės muzikantų rankose užgimstančius skirtingus ir nepaprastus instrumentų garsus!

Turbūt nėra nė vieno, kuris nenusišypsotų pagalvojęs apie „Keistuolių teatrą“. Su šiuo 1989 m. įkurtu kolektyvu užaugo ne viena karta, pamilusi nuoširdžius ir šmaikščius teatro aktorius, mintinai dainuodama niekada nenusibostančias jų dainas, juokaudama ir kvailiodama iki soties. Ne veltui 2009 m. „Keistuolių teatrui“ įteikta graži ir prasminga Metų šviesuolio statulėlė „Už saugomą vaiko sąmonę“.

„Keistuolių teatras“ jau tapo bendrinėje kalboje vartojama metafora, skirta kažkam netikėtam apibūdinti. Teatro kūrybinė grupė nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų kanonų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus su subtilaus humoro ir saviironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, „Keistuolių teatras“ stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį. Kaip jie patys svajingai dainuoja: „Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti...“

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (24)

 
 
 
Palaukite ...