Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Saulius Prūsaitis „Vaikas iš didelės raidės“

Data
2017-03-11
18:00 - 20:00 Šeštadienis
Vieta
Kaina
16 - 24Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Turas “Vaikas iš didelės raidės” – tęsiasi!

Didžiulės sėkmės sulaukęs turas “Vaikas iš didelės raidės” tęsiasi! Per Šv. Valentino dieną S.Prūsaitis gros Šiauliuose, vasario 16 d. švęs Kaune, kovo 1 d. – pavasarį sutiks gimtojoje Marijampolėje, 3 d. pasirodys Klaipėdoje, 4 d. – Panevėžyje, o Nepriklausomybės atkūrimą minės kovo 11 d. – sostinės Kongresų rūmuose.

Koncertuose skambės geriausios dainos iš neseniai išleisto albumo “Vaikas iš didelės raidės”, taip pat S.Prūdaitis žada, kad iki koncertų pristatys ir visiškai naujų kūrinių. Tuo metu, kai dauguma atlikėjų skundžiasi, kad jiems trūksta dainų, S.Prūsaitis susiduria su priešinga situacija: kaip atsirinkti geriausius kūrinius iš jo kompiuteriuose glūdinčio gausaus archyvo. “Kartais net būnu pamiršęs, ką ten turiu. Atrandu po kelių metų melodiją ir suprantu, kad tai ji – ta, kuri tyliai laukė savo valandos”, - pasakoja jis.

„Vaikas iš didelės raidės“ – turbūt nėra žodžių, kurie geriau nusakytų šio išskirtinio ir itin talentingo dainų kūrėjo asmenybę. Niekas nežino, ko iš jo tikėtis, niekas negali nuspėti, koks bus naujas jo kūrinys.

Kai visi jau pripranta prie skoningų iki smulkmenų apgalvotų bei išgyventų dainų, tokių kaip „Pasaka be galo“ arba „No more drama“, jis staiga tėškia ant stalo „Vasara 3016“ ir „Norim šokti“. Vieni gerbėjai lieka be žado, tyliai svarstydami, kaip galima taip juokauti. Tuo pat metu radijo stotys griebia transliuoti naujus kūrinius, o kitų gerbėjų armija per koncertus skanduoja „Vasara, vasara“ ir kelia rankas į viršų per „Norim šokti“.

Keturios 2017 metais vyksiančių muzikinių apdovanojimų M.A.M.A. nominacijos – ir S.Prūsaitis nusipelnė keikvienos jų. Jis - vienas labiausiai mylimų Lietuvos dainininkų. 2016-ieji tapo jo kūrybinio ir koncertinio spurto metais. Jis valandomis neišlįsdavo iš studijos, kurioje į albumą „Vaikas iš didelės raidės“ gulė jo solinė kūryba. Jis pakeitė muzikantus ir pritariančias vokalistes bei pradėjo aktyvią koncertinę veiklą. „Tiesiog ilgai galvoje dėliota mozaika galų gale susidėjo į bendrą vaizdą“, – laimingas konstatuoja jis.

Dalyviai

Saulius Prūsaitis

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (24)

 
 
 
Palaukite ...