Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

KAMERINIS KONCERTAS HARUSPICIJA

Data
2017-10-29
17:00 - 18:00 Sekmadienis
Vieta
Kaina
6 - 11Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Muzikinės improvizacijos Artūro Šlipavičiaus-Šlipo paveikslų tema.

Vytautas Labutis, saksofonas, luperis ir klarnetas

Rokas Zubovas, fortepijonas

Artūras Šlipavičius-Šlipas, gitara, rubaba

Andrius Puplauskis, fagotas, luperis, procesorius, dudukas

Darius Bažanovas, tūba, procesorius

Laimonas Staniulionis, perkusija

Haruspicija – tai antikos laikų (Senovės Romos ir etruskų) žynių būrimo apeiga, kurios metu būdavo pranašaujama iš aukojamų gyvūnų vidurių arba neįprastų gamtos reiškinių – saulės, mėnulio užtemimų, žaibų. Muzikinio veiksmo projektas „Haruspicija“ – tai šešios muzikinės improvizacijos šešiems įspūdingiems dailininko Artūro Šlipavičiaus-Šlipo tapybos paveikslams. Dalyvaujant šešiems muzikantams ir derinant muzikos, šviesų ir naujausių technologijų galimybes scenoje bus atskleidžiami šeši monumentalūs tapybos darbai, kupini įdomių prasmių ir kultūrinių kodų.

Projekte dalyvauja šeši skirtingi menininkai, kurių kiekvienas į kūrybinį procesą įaudžia savitą giją. Dailininkas ir muzikantas Artūras Šlipavičius-Šlipas, kuris 1987 m. įkūrė avangardinio roko muzikos grupę „Ir visa tai, kas yra gražu, yra gražu“, yra pelnęs įvairių tarptautinių apdovanojimų už savo tapybą. Menininkas jau kelis dešimtmečius kuria įvairius menų jungties projektus drauge su saksofonininku Vytautu Labučiu – viena įsimintiniausių Lietuvos džiazo padangės žvaigždžių, visada atvirų pačioms įvairiausioms sceninėms raiškoms. Šiame projekte kartu su jais scenoje muzikuoja vienas ryškiausių Lietuvoje fagoto virtuozų, puikus kamerinės muzikos atlikėjas, taip pat grojantis senoviniu armėnų liaudies instrumentu duduku, Andrius Puplauskis, drąsiai su įvairiausiais stiliais ir žanrais eksperimentuojantis Darius Bažanovas (tūba), egzotinius instrumentus mėgstantis įvairių grupių ir muzikinių projektų perkusininkas Laimonas Staniulionis ir klasikinės muzikos mėgėjams puikiai pažįstamas pianistas Rokas Zubovas, kuris nevengia savo kūrybinį kelią paįvairinti pačiais netikėčiausiais eksperimentais.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (24)

 
 
 
Palaukite ...