Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

Data
2017-12-28 - 2018-01-01
19:00 - 21:00 Ketvirtadienis
Vieta
Kaina
25 - 40Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Programoje gražiausi kūriniai iš garsiausių kino filmų.

Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Ar kada esate svajoję apie galimybę pasijusti kaip kine? Neabejojame, kad šį šventinį vakarą kartu su puikiais solistais Evelina Sašenko ir Jeronimu Miliumi bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, klausydamiesi gražiausios visų laikų filmų muzikos nusikelsite į stebuklingą kino pasaulį. Turbūt ne veltui apie gražiausias, netikėčiausias ir įsimintiniausias gyvenimo akimirkas sakome, kad tuomet „pasijutome lyg filme“ – juk kine, painiai sudėliotuose mūsų gyvenimų siužetų atspindžiuose, iš tiesų dažnai matome išsipildžiusias savo svajones. Tik čia, nepakylant nuo kėdės, galima keliauti po tolimas šalis, patirti beribę meilę, įsimintiniausius nuotykius, pamiršti problemas, o svarbiausia – paįvairinti savo gyvenimą tikrais jausmais ir spalvomis. Įspūdinga muzika, nepastebimai mus nešanti savo sparnais, yra neatsiejama šio subtilaus patyrimo dalis. Ir šį ypatingą šventinį vakarą ji skambės ne kine, o realybėje – priešais Jūsų akis.

Šventiniame koncerte į filmų siužetus pasinerti pakvies du talentingi solistai – aksominio balso viliokė Evelina Sašenko ir charizmatiškasis rokeris Jeronimas Milius. Drąsi ir atsidavusi muzikai E. Sašenko, kuri Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalą, per savo karjerą yra sėkmingai dalyvavusi daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių ir projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Jos partneris scenoje – išskirtinio vokalo savininkas Jeronimas Milius, yra ne tik roko grupės „Soul Stealers“ lyderis, bet ir vienas ryškiausių Lietuvoje muzikinio teatro atlikėjų. Jis sukūrė pagrindinius vaidmenis tokiuose žiūrovų pamėgtuose miuzikluose kaip „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugelyje kitų. Šie du žavūs solistai nepakartojamas šventines emocijas scenoje Jums dovanos kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (24)

 
 
 
Palaukite ...