Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Gintaras Grajauskas „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“, 2-jų dalių tragikomedija

  • »
  • »
  • »
  • Gintaras Grajauskas „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“, 2-jų dalių tragikomedija
Data
2017-09-14
18:30 - 21:00 Ketvirtadienis
Vieta
Klaipėdos dramos teatras (Klaipėda)
Kaina
4 - 11Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Jeigu norite prisitaikyti JAUNO ŽMOGAUS NUOLAIDĄ, įveskite nuolaidos kodą „jaunas“.

Norint prisitaikyti nuolaidą internetu įveskite nuolaidos kodą "nuolaida".

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Premjera - 2010 06 08

Autorius - Gintaras Grajauskas

Režisierius - Jonas Vaitkus

Scenografas - Artūras Šimonis

Kompozitorius - Gintaras Kizevičius

Vaidina: Simona Šakinytė, Vytautas Anužis, Rimantas Pelakauskas, Renata Idzelytė\Toma Gailiutė, Sigutė Gaudušytė, Vidas Jakimauskas, Edvardas Brazys, Arnoldas Eisimantas, Vaidas Jočys, Linas Lukošius, Česlovas Judeikis, Donatas Švirėnas

Režisierius Jonas Vaitkus – viena ryškiausių asmenybių Lietuvos teatro scenoje. Tai vienas tų retų režisierių – grandų, sugebančių „iš muzikos, dailės, ritmikos, plastikos, žmogaus balso ir paties žmogaus, ir spalvų, ir architektūros“ sutverti ištisą pasaulį.

Pagrindinė pjesės herojė – Marija, pasakojanti savo nuotykingą ir nuotaikingą gyvenimą. Prisiminimų kaleidoskope keičiasi personažų galerija, pamažu įtraukdama žiūrovus į fantasmagorišką „tarsi-realybės“ atmosferą. Viskas lyg ir labai realu bei atpažįstama – tiek vaikystės istorijos, kuriose pirmąkart iškyla Marijos dievinamo lėktuvų konstruktoriaus Antano Gustaičio figūra, tiek šaržuota „naujųjų lietuvių“ buitis. Tačiau ši atpažįstama realybė – kiek pasislinkusi, prisodrinta detalių, verčiančių suklusti, tarp tikrovės ir sapno poetikos, tarp vizijų ir aktualijų. Kas iš tiesų vyksta? Ką regime scenoje – vartotojiškos visuomenės kritiką ar trumpą Lietuvos valstybės istorijos kursą? Ko gero, visa tai kartu – ir šį tą daugiau...

Epizodiškai pasirodantis pjesės „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“ personažas – aviakonstruktorius Antanas Gustaitis (1898 – 1941), tarsi lakmuso popierius, leidžiantis gyviesiems pasitikrinti vaizduotės ir kūrybos galias.

Vaidina

Renata Idzelytė / Toma Gailiutė
Simona Šakinytė
Vytautas Anužis
Rimantas Pelakauskas
Sigutė Gaudušytė
Vidas Jakimauskas
Edvardas Brazys
Arnoldas Eisimantas
Vaidas Jočys
Linas Lukošius
Česlovas Judeikis
Donatas Švirėnas

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...