Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Jaroslava Pulinovič „Natašos svajonė“ Rež. Ainis Storpirštis, Eglė Kižaitė

  • »
  • »
  • »
  • Jaroslava Pulinovič „Natašos svajonė“ Rež. Ainis Storpirštis, Eglė Kižaitė
Data
2017-12-09
16:00 - 18:00 Šeštadienis
Vieta
Kaina
10Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Jaroslava Pulinovič „Natašos svajonė“

Spektaklis skirtas paauglių ir vyresnio amžiaus publikai (N-14). Vaidinama lietuvių kalba.

Režisieriai: Ainis Storpirštis, Eglė Kižaitė

Vaidina Gabija Urniežiūtė

Kostiumų dailininkė – Justė Kondratė

Muziką parinko Jokūbas Tulaba

Spektaklyje skambančios muzikos autorė – Zemfira (dainų tekstus vertė Marius Burokas)

Lietuvos rusų dramos teatras savo didžiojoje scenoje vėl pristato jaunų Lietuvos teatro menininkų kūrybą. Šįsyk tai – monospektaklis pagal jaunos ir madingos rusų dramaturgės Jaroslavos Pulinovič (g. 1987 m.) populiarią pjesę „Natašos svajonė“. Spektaklio kūrybinei grupei vadovauja garsus teatro ir kino aktorius Ainis Storpirštis (g. 1986 m.), Lietuvos teatralų Storpirščių giminės jaunesnysis atstovas.

„Man kaip šio spektaklio režisieriui pasirodė patraukli pjesės „Natašos svajonė“ tema, – sako A. Storpirštis. – Jos siužeto centre – paauglė mergina iš vaikų namų, ji tik pradeda susipažinti su gyvenimu, bando įsitverti į ją supantį pasaulį, kuriame jai daugiau spragų nei realios patirties. Klausimas, kurį žadina pjesė – ar jaunas žmogus turi teisę ginti savo svajonę nuo tų, kas, jo manymu, į tą svajonę kėsinasi? Ar pateisinamos tos priemonės, kurias paauglys naudoja gindamasis, kai įžvelgia pavojų ir savo svajonei, ir sau pačiam?“

A. Storpirštis čia debiutuoja kaip režisierius. Anot jo, jis savo indėlį į šį spektaklį suvokia kaip „acting coach“ – „vaidybos trenerio“. Jam talkino jauna režisierė Eglė Kižaitė, kuri, kaip ir monospektaklio atlikėja aktorė Gabija Urniežiūtė, baigė aukštuosius teatro mokslus 2014 m. LMTA (kurso vadovas Aidas Giniotis, pedagogai Agnius Jankevičius ir Ieva Stundžytė). G. Urniežiūtė yra dalyvavusi A. Jankevičiaus Alternatyviojo teatro sindikato „Bad Rabbits“, kitų neformalių teatro grupių veikloje.

Vaidinime skamba populiarios rusų dainininkės Zemfiros dainos, dainų tekstus į lietuvių kalbą vertė Marius Burokas (titrai).

Po trečio skambučio žiūrovai NEĮLEIDŽIAMI.

Ačiū, kad nevėluojate.

Vaidina

Gabija Urniežiūtė

Renginio tipas

Kiti Lietuvos rusų dramos teatras renginiai Visi renginiai (8)

 
 
 
Palaukite ...