Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Laisvo elgesio močiutė (Babushka Legkogo Povedeniya)

Data
2017-09-14 Ketvirtadienis
Laikas
20:50
Vieta
Apsukrus vaikinas Saša – tikras šių laikų Ostapas Benderis. Jo gebėjimas įsikūnyti į kitus žmones toks didžiulis, kad draugai jo net vardu nebevadina – vadina Transformeriu. Tačiau viena jo afera tampa lemtinga, ir į duris pasibeldžia nepatenkinti pirkėjai, susiję su organizuotu nusikalstamumu. Stebuklo dėka išsisukęs nuo kulkų, Saša priverstas slėptis. Panaudojęs visus savo talentus, vaikinas atgimsta senelių namuose kaip... miela senutė Aleksandra Pavlovna Fišman.
Nors išorinė maskuotė tobula, vidinių impulsų ir elgesio įpročių taip lengvai neatsikratysi. Tad ponia Aleksandra nuolat atkreipia į save dėmesį – tai pernelyg aktyvia veikla, tai per daug energingu elgesiu, tai dar kokiu išsišokimu. Senelių namų vyriškajai klientūrai Aleksandros Pavlovnos akivaizdoje dažnėja pulsas, o pats Saša netikėtai įsimyli žavią komplekso darbuotoją – slaugę. Vaikinui teks pasitelkti valią, fantaziją ir išradingumą, kad neišduodamas tikrosios tapatybės, surastų būdą, kaip užkariauti savo meilės objektą.
Režisierius: Marius Vaisberg („Meilė Niujorke”, „8 nauji pasimatymai”)
Scenarijaus autoriai: Said Davdijev (TV šou„Vakarinis Urgantas”), Evgenij Seliakin.
Vaidina: Aleksandr Reva („Dubleris”, „Comedy Club”), Gliukoza, Filip Kirkorov („Meilė Niujorke 3”), Elena Valyushkina („Karti, karti...”), Vladimir Tolokonnikov („Šuns širdis”), Natalya Bardo.

Žanras

Komedija

Trukmė

85 min

Renginio tipas

Kiti Forum Cinemas Vingis renginiai Visi renginiai (48)

 
 
 
Palaukite ...