Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

KVĖPUOJANTYS YURGAKI RITMAI. Latin/Jazz koncertas

Data
2017-11-16
18:00 - 19:20 Ketvirtadienis
Vieta
BOSCA amfiteatras (ŽALGIRIO arena) (Kaunas)
Kaina
11 - 14Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Muzikinė kelionė po Lotynų Ameriką kartu su YURGAKI lapkričio 16 d. 18:00 Žalgirio arenos amfiteatre. Kviečiame kartu su ansambliu nerti į energingą Lotynų muzikos ir šokių pasaulį. Pirmą kartą Lietuvoje, pirmą kartą Baltijos šalyse charizmatiški svečiai iš saulėtosios Barselonos!

Afro – Karibų ritmai, Afro – Kolumbijos tradicinė muzika bei šiuolaikinė improvizacija – taip galima trumpai pristatyti Ispanijos sostinėje reziduojančią grupę YURGAKI, kurios įkūrėjas – iš Kolumbijos kilęs ir šiuo metu Barselonoje šaknis įleidęs multiinstrumentalistas bei kompozitorius Nicolas Cristancho.

Pasirodymų metu ansamblis YURGAKI žiūrovus įsiurbia į ritmų šėlsmą ir užburia jaukia ir gyva atmosfera bei bendravimu su publika.

Šią muzikuojančių linksmuolių komandą sudaro skirtingų tautybių muzikantai, kurie turi bendrą tikslą – atskleisti Lotynų Amerikos Barselonos multikultūriškumą, kuriame pinasi Europietiškoji, Afrikietiškoji bei Artimųjų Rytų kultūros. Tokioje terpėje muzikantai su tokios muzikos aistruoliais ir dalinasi Lotynų Amerikos ir Karibų regionų muzikinės kultūros palikimu.

Kad atrasti savo spalvą ir atskleisti turtingą, dar negirdėtą Lotynų Amerikos muzikos įvairovę, menininkai daug dėmesio skiria improvizacijoms ir eksperimentams, o jų muzikiniai atradimai ir universalumas įneša gyvybės bei judėjimo jų pasirodymams. Jie kviečia ne tik klausyti. Būtinai – ir šokti, į muziką žvelgti kaip į kintantį, su netikėtais posūkiais elementą.

Grupės nariai sako, kad jų muzika, tai – „energija ir eksperimentai“, o patys jie kvėpuoja „ritmu“. Pajuskime ir mes, įsiliedami į kvėpuojančios muzikos foną klausydami, šokdami ir svajodami. Lai visus mus darganotą lapkričio vakarą užlieja saulėti ritmų pliūpsniai ir pozityvi galia!

Trumpa grupės narių biografija:

Nicolás Cristancho: Kolumbijos pianistas, kompozitorius, dainininkas ir grupės lyderis. Rengia džiazo fortepijono studijas ir domisi tradicine Afro – Karibų bei Afro – Ramiojo vandenyno regionų muzika Kuboje bei Kolumbijoje. Barselonoje (Ispanija) įkvėpimo kūrybai semiasi iš čigoniškos, Viduržemio jūros regiono, Brazilų bei Afro – Peruviečių muzikinių kultūrų.

Sergio Contreras: trimitininkas iš Čilės, daugiau nei dešimtmetį koncertuojantis ir dalyvaujantis skirtingų muzikinių stilių projektuose Europoje. Muzikantas universalus tuo, kad gali groti įvairių žanrų muziką – salsa, Brazilų, Lotynų, džiazą, klasikinę ir kt. Minėtini jo įspūdingi projektai Barselonoje – muzikavimas salsa ansamblyje „La Sucursal“ bei fusion grupėje „Zulu 9:30“. Yurgaki trimitinino muzikavimas pasižymi aistringomis solo partijomis.

Ahyvin Bruno: Venezuelos dainininkė jau trejus metus reziduojanti Barselonoje ir galinti didžiuotis galingu balsu bei žaviu sceninio įvaizdžio požiūriu. Atlikėjai svarbu, kad kiekvienas žiūrovas prisipildytų vidinio džiaugsmo jos koncertų metu. Ahyvin aktyviai dirba su įvairiais projektais mieste, o savo muzikinį repertuarą plečia dainuodama įvairiais stiliais - nuo džiazo iki Lotynų.

Marcio Ramirez: Urugvajuje gimęs perkusininkas, kuriam, nors dar nėra net 25 metų, jau gali pasigirti Afrikietiško paveldo tradicinės muzikos „Candomble“, būdinga Uragvajui, įvaldymu. Gyvendamas Barselonoje jaunasis muzikantas nuolat užmezga kontaktą su įvairiomis miesto muzikinėmis kryptimis, artimomis Afro – Kubos, „Guaguancó” ir Salsa tradicijoms.

Alex Valdés: Kubos kilmės, Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs bosistas, audiovizualaus meno kompozitorius, paskutiniuosius kelerius metus gyvenantis Barselonoje. Jo indėlis į grupės kūrybą – originalus garsas bei fanko ir roko įtakų išraiška muzikinėje kalboje.

Andrés Portalupi: Ekvadoro perkusininkas, Barselonoje labiausiai žinomas kaip salsa muzikos atstovas dėl itin kokybiško šios muzikos žanro atlikimo stiliaus. Į muziką jis įneša daug asmeninės patirties iš savo gimtojo miesto Ekvadore Gvajakilio.

Dalyviai

Nicolás Cristancho: pagrindinis vokalas, klavišiniai
Ahyvin Bruno: pagrindinis vokalas
Marcio Ramirez: vokalas, kongai
Andres Portaluppi: timbalai
Sergio Contreras: trimitas
Alex Valdes: bosas

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...