Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Groja gyvos muzikos grupė TRIBUS

Data
2017-12-02
21:00 - 02:00 Šeštadienis
Vieta

Vakarėlis vyks jaukioje ir pagražėjusioje smuklės “Juonė pastuogė” salėje. Vietų skaičius salėje labai ribotas, todėl staliukus į muzikinius vakarus kviečiame rezervuoti iš anksto. Staliukų rezervacija tel.: 841 524926, 8656 43363

Grupės pradžia siekia 2004 metus, kuomet jauni studentai nusprendė susiburti ir suskurti gyvos muzikos grupę, kuri neneudotų jokių fonogramų, o žiūrovai ir klausytojai galėtų mėgautis gyvo garso pasirodymais.

Pradinę grupės sudėtį (tuomet pirminis grupės pavadinimas buvo "Kapitonas Kablys" sudarė Valdas (vokalas/gitara), Arūnas (bosinė gitara), Justinas (kalvišiniai/vokalas) ir Gintaras (elektrinė gitara). 2006 m. prie grupės prisijungus Edgarui (mušamieji), grupė pavadinimą pakeitė į "Kablys".

Nuo 2008 metų gitaristas Gintaras pasitraukė iš grupės ir jo vietą užėmė Mindaugas. Grupės pasirodymai vis dažniau persikeldavo iš repeticijų salės į vietinius barus, vestuvių bei gimtadienių vakarėlius.

Nuo 2012 m. grupės veikla aprimo, muzikantai nusprendė, kad nuo studentiškų šėlionių ir linksmybių reikia daugiau laiko skirti savo šeimoms ir susitelkti kitų tikslų siekimais.

2016 ankstyvą rudenį grupės nariai nusprendė vėl grįžti prie grupės muzikinės veiklos. Kiek labiau subrendę, įgavę gyvenimiškos patirties pakeitė grupės pavadinimą į TRIBUS, atnaujino muzikinį repertuarą ir šiuo metu daugiausiai groja vestuvėse, gimtadieniuose, įmonių šventėse.

Grupės sudėtis šiuo metu yra tokia:

 

Valdas vokalas/gitara);

Arūnas (bosinė gitara/vokalas);

Justinas (kalvišiniai/vokalas);

Edgaras (mušamieji)

https://grupetribus.wixsite.com/grupetribus/apie

Muzika

Populiari lietuviška ir pasaulio muzika

Renginio tipas

Kiti Juonė pastuogė renginiai Visi renginiai (18)

 
 
 
Palaukite ...