Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Simfoninis koncertas VALENTINO DIENOS KONCERTAS

Data
2018-02-14
19:00 - 21:00 Trečiadienis
Vieta
Kaina
10 - 16Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Programoje gražiausios meilės dainos ir duetai iš žymiausių miuziklų.

Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Meilė ir muzika – ko daugiau gali reikėti šį romantišką ir jaukų Valentino dienos vakarą. Įspūdingo vokalo savininkai žavingoji Evelina Sašenko ir charizmatiškasis rokeris Jeronimas Milius kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Gintaro Rinkevičiaus, šį vakarą Jus ves jausmingais ir klaidžiais meilės keliais, pasakos aistringas istorijas ir leis pasinerti į karščiausių jausmų ir emocijų sūkurį.

Švelnaus, aksominio balso savininkė Evelina Sašenko Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalą. Per savo karjerą dainininkė yra sėkmingai dalyvavusi daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių bei projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Jos partneris scenoje – išskirtiniu vokalu ir interpretacijomis kaskart žavintis Jeronimas Milius. Buvęs roko grupės „Soul Stealers“ lyderis pastaruoju metu atsidėjo solinei karjerai. Jis yra vienas ryškiausių Lietuvos muzikinio teatro atlikėjų. Dainininkas sukūrė pagrindinį vaidmenį didžiulio pasisekimo sulaukusioje L. Vilkončiaus roko operoje „Eglė“, žiūrovų pamėgtuose miuzikluose „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugybėje kitų.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (17)

 
 
 
Palaukite ...