Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS. „100 STYGŲ“

Data
2018-02-17
19:00 - 21:00 Šeštadienis
Vieta
Kaina
9 - 20Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

M. K. Čiurlionis. Styginių kvartetas c-moll, I dalis (aranž. styginių orkestrui)

A. Schoenberg. Styginių sekstetas „Pragiedrėjusi naktis“ (aranž. styginių orkestrui)

P. Čaikovskis. „Serenada“ styginių orkestrui, op. 48

Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro styginiai

Liepojos simfoninio orkestro styginiai

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro styginiai

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Antrasis Baltijos šalių orkestrų festivalio vakaras klausytojams suteiks išskirtinę progą išgirsti daugiau nei 100 styginių instrumentų vienu metu. Įspūdingam tikslui savo jėgas suvienijo net trijų simfoninių orkestrų muzikantai – Vilniaus kongresų rūmų scenoje karaliaus Latvijos nacionalinio (meno vadovas Andris Poga), Liepojos ir Lietuvos valstybinio (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) simfoninių orkestrų stygininkai.

Koncerte skambės specialiai styginių orkestrui paruošta programa. Pirmojoje dalyje klausytojai galės išgirsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio (1875–1911) Styginių kvartetą c-moll bei austrų ir amerikiečių kompozitoriaus Arnoldo Schoenbergo (1874–1951) styginių sekstetą „Pragiedrėjusi naktis“. Pastarasis kūrinys, įkvėptas Richardo Dehmelio to paties pavadinimo poemos ir didžiulį įspūdį kompozitoriui palikusios pažinties su savo būsima žmona Mathilde von Zemlinsky, laikomas vienu svarbiausių kompozitoriaus ankstyvųjų darbų. Antrojoje dalyje koncertą papuoš rusų romantiko Piotro Čaikovskio (1840–1893) „Serenada“ styginių orkestrui, op. 48. „Serenadą parašiau vedamas vidinio impulso. Tai – mano širdies kūrinys, todėl jis kupinas šiltų jausmų ir meilės“, – taip apie vieną žymiausių savo darbų rašė P. Čaikovskis.

Šį vakarą trijų Baltijos šalių simfoninių orkestrų muzikantams diriguos Lietuvos valstybinio ir Liepojos simfoninių orkestrų meno vadovas ir vyr. dirigentas, vienas iš Baltijos šalių orkestrų festivalio sumanytojų, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Renginio tipas

Kiti Vilniaus kongresų rūmai renginiai Visi renginiai (17)

 
 
 
Palaukite ...