Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Muzika ne tik pučiamiesiems

Data
2018-02-24
17:00 - 19:00 Šeštadienis
Vieta
Kaina
5 - 7Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „ĄŽUOLYNAS“

Orkestro dirigentas Giedrius Vaznys

Solistai:

RITA NOVIKAITĖ (mecosopranas)

ŽYGIMANTAS GALINIS (baritonas)

IEVA JANULEVIČIŪTĖ (smuikas)

PAULINA BANAITYTĖ (smuikas)

GIEDRĖ ŽARĖNAITĖ (smuikas)

ROKAS MAKŠTUTIS (klarnetas)

ALBINAS GRAŽULIS (trombonas)

TAUTVYDAS JURKŠA (akordeonas)

Dirigentai:

JONAS JANULEVIČIUS

GIEDRIUS VAZNYS

Koncertą veda JUSTĖ JANKAUSKAITĖ

Programoje – kompozitorių Ph. Sparke, É. Lalo Carl, M. von Weber, Z. Bružaitės, T. Leiburo, A. Reed, J. Swearingen, Á. Piazzolla, V. di Chiara, E. de Curtis, A. Pryor, G. Gershwin, J. Hellmesberger kūriniai

Organizatorius – KĮ „Kauno santaka“ (vadovas Vaidas Andriuškevičius)

Trečią kartą klausytojų laukia susitikimas su projektu „MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems“, kuris Kauno miesto muzikos klausytojus pasitiks atraktyvia ir netikėta programa. Šio projekto idėją galima atspėti iš pavadinimo. Be orkestrinių kompozicijų, kurioms reikalinga meistrystė ir veržlumas, bus atlikti kūriniai su solistais. Tokiu būdu „Ąžuolynas“ trumpam taps svarbiu solistų palydovu, draugaujančiu su smuiku, klarnetu, akordeonu, balsu ir pan. Projektas lieka ištikimas prieš tris metus gimusiai iniciatyvai su orkestru kviesti muzikuoti Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunuosius atlikėjus. Minėta profesionalių muzikų kalvė šiame koncerte bus itin pastebima: dirigentas Jonas Janulevičius, smuikininkė Giedrė Žarėnaitė, koncerto vedančioji Justė Jankauskaitė – visi yra „naujaliukai“, šiandien savo veiklomis brėžiantys plačias kultūrines kryptis Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Kiekvienais metais šiame projekte paisoma tradicijos ir naujovių dermės. Todėl šiemet į koncerto „MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems“ programą įsilies ir būrys Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos fakulteto studentų bei profesionalių muzikos atlikėjų. Projektas netradicinis ne tik dėl dalyvaujančiųjų įvairovės (moksleiviai, studentai, profesionalai), bet ir dėl programos turinio, kurį reikia užpildyti naujomis aranžuotėmis pučiamųjų orkestrui. Vadinasi, šio projekto dėka galime kalbėti ir apie repertuaro plėtrą, ir apie naujai atgimstančius žinomus kūrinius – premjeras. Be išvardintų naujovių, koncertą papuoš specialiai šiai programai pritaikyta kompozitoriaus Tomo Leiburo kompozicija „Romantiškasis polonezas“ akordeonui ir pučiamųjų orkestrui. Lietuvos žmonėms autorius žinomas iš muzikos televizijos filmų „Giminės“ garso takelių ir estradinės muzikos melodijų.

„Kauno santaka“ inf.

Renginio tipas

Kiti Kauno valstybinė filharmonija renginiai Visi renginiai (24)

 
 
 
Palaukite ...