Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

„Sinatros istorijos“ su „Trimito“ orkestru

Data
2018-02-07
18:00 - 20:00 Trečiadienis
Vieta
Kaina
9 - 16Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „TRIMITAS“

Vadovas Deividas Staponkus, dirigentas Ugnius Vaiginis

Solistas JENS SÖRENSEN (vokalas, Vokietija)

Dirigentas UGNIUS VAIGINIS

Orkestras „Trimitas“ pasakos Sinatros istoriją

„...kiekvieną kartą kuomet likimas pargriauna mane, aš gebu atsitiesti ir leistis nešamas greitos gyvenimo tėkmės. Tai ir yra gyvenimas“ – Frenkas Sinatra.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (vadovas Deividas Staponkus, dirigentas Ugnius Vaiginis) naująjį koncertų sezoną pradeda nauja pažintimi – 2018 m. vasario mėnesį kolektyvas surengs tris koncertus su atlikėjų iš Vokietijos Jensu Soerensenu (vokalas). Orkestro gastrolių Vokietijoje metu užsimezgusi pažintis išaugo į bendrą projektą pavadinimu „Sinatros istorija“.

Tai muzikinė-biografinė laiko kelionė per didžiausio praėjusio šimtmečio atlikėjo Frenko Sinatros gyvenimą. Atlikėjui Jensui Soerensenui puikiai pavyksta perteikti Sinatros dainų nuotaikas ir mintis – stebėtinai panašus balso tembras, dainavimo maniera ir pasakojamos istorijos iš dainininko gyvenimo klausytoją nuneša žymiojo atlikėjo dainų tekstų keliu. Tarsi važiuojant gyvenimo traukiniu dairaisi į Sinatros gyvenimo langus ir tolumoje pamatai įsižiebiančius Niujorko žiburius – dar viena gyvenimo stotelė ir dar viena, vis kita daina, kita istorija...

„Trimito“ inf.

Renginio tipas

Kiti Kauno valstybinė filharmonija renginiai Visi renginiai (40)

 
 
 
Palaukite ...