Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Aušra Kleizaitė “No tension. Faces of the Princess”

Data
2018-01-06 - 2018-02-01
15:00 - 17:00 Šeštadienis
Vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba (Vilnius)
Kaina
Nemokamas renginys

“No tension. Faces of the Princess.”

Aušra Kleizaitė gimė 1972 metais, Kaune.
Baigė J. Naujalio vidurinę meno mokyklą ir Vilniaus Dailės Akademijos Kauno Dailės Institutą. Nuo 2000 metų aktyviai dalyvauja parodinėje meno veikloje Lietuvoje ir užsienyje. Aušra yra surengusi 12 personalinių parodų.
Nuo 2014 metų įsitraukusi į organizacijos ‘D.I.S.C. the Art’ veiklą, kuri organizuoja tarptautines menininkų rezidencijas Indijoje veiklą.

Autorė apie parodą: "Parodoje “NO tension. Faces of the Princess.” galite išvysti mano piešinius sukurtus nuo 2012 iki pat dabar. Tai moterų veidai – veidai Rytų, Vakarų Princesių. Ramūs, linksmi, liūdni, pikti, nuolankūs … Išgalvotų Princesių veidai, atspindintys įvairias būsenas, nuotaikas, būtis.

Neslėpsiu ... visada buvau ir esu apsėsta žmonių veidų. Juos stebiu, nagrinėju, išgalvoju, sukuriu. Kartais tiesiog spoksau į žmones gatvėje ir galvoju apie tai, kokia siela yra už to veido. Veidas man - ir peizažas ir natiurmortas, o iš tikrųjų tai visa visata. Ir ne tik ... dar veidas yra nuostabus rūbas, brangus drabužis esantis taip arti ...

Žmogaus veidas yra toks įdomus ... to žodžiais neįmanoma nusakyti ... tai galima jausti, išjausti ir nupiešti, dar labai reikia mylėti ir branginti. Taip ir gimė ši paroda - Princesės veidų kolekcija."

... the Lord is at your door
clean up your wisdom’s eye young maiden
do not be shy any more
behold Him face to face.

Kabir

__________________
Parodos atidarymas 01.06. 15.00 val. Įėjimas laisvas.

Atidarymo metu pamatysite šokio teatro "Natya Devi" pasirodymą.

Liepa (fortepijonas)
Andrius Gradauskai (violončelė)

Organizatorius

Trakų Vokės dvaro sodyba

Autorius

Aušra Kleizaitė

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...