Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Muzikos salė 2018 Vilniaus knygų mugėje

Data
2018-02-22 - 2018-02-25
10:00 - 17:00 Ketvirtadienis
Vieta
Litexpo (Vilnius)
Kaina
3 - 15 eurų

Vasario 22 - 25 dienomis vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje jau ketvirtus metus iš eilės veiks speciali erdvė muzikos mylėtojams. Šiemet asociacija AGATA įrengs didžiausią per savo gyvavimo istoriją „Muzikos salę".

 

„Muzikos salėje" po vienu stogu susirenka daugybė įvairių žanrų muzikos kūrėjų, leidėjų ir koncertų organizatorių. Keturias dienas čia vyksta gyvos muzikos koncertai, naujausių lietuviškų muzikos albumų pristatymai, diskusijos, neformalūs susitikimai su muzikantais bei didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė.

 

Profesionalioje scenoje per keturias dienas gyvus pasirodymus surengs ir savo naujausius albumus pristatys dešimtys Lietuvos muzikantų. Tarp jų - Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Monique, Naujų idėjų kamerinis orkestras, Vladas Bagdonas, Vidas Bareikis.

 

Pokalbių scenoje žinomi muzikos pasaulio atstovai dalinsis savo mintimis apie naujus albumus, kūrybines patirtis bei rinkos tendencijas. Atvykę į „Muzikos salę" iš pirmų lūpų galės išgirsti, kaip pokyčius išgyvena muzikiniame kelyje besiskiriantys Jazzu ir Leon Somov. Lilas ir Innomine kalbės apie „leidimą šlykštėtis" ir kaip jiems pavyksta suburti arenas bendraminčių. Andrius Kaniava pasakos apie laukiančią premjerą - miuziklą vaikams.

 

Džiazo gerbėjams šiais metais bus įrengta džiazo alėja su gyvu džiazo klubu. Išskirtinė alėja lauks ir klasikinės muzikos klausytojų. Joje bus transliuojami įdomiausi šio sezono Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertai, filmuoti skaitmeninėje salėje.

 

Pirmasias dvi dienas „Muzikos salėje" moksleivius kvies speciali muzikinė - kūrybinė programa. Mažiausius muzikos gerbėjus savaitgalį džiugins visai neseniai Lietuvos arenose pristatyto miuziklo „Kakės Makės gimtadienis" atlikėjai.

 

 

 

Atlikėjai, grupės

Martynas Levickis, Monique, Vidas Bareikis, BIX, Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Vldas Bagdonas, Andrius Kulikauskas, Naujų idėjų kamerinis orkestras, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „ba.“, Monika Linkytė, Migloko, „Garbanotas Bosistas“, „Sen Svaja“, Giedrius Nakas, Domas Aleksa, Leonid Šinkarenko, Kęstutis Vaiginis, Veronika Chi Chi ir Dimitrij Golovanov.

Organizatorius

Asociacija AGATA

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...