Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Selfis I. Grožis. Rež. Agnius Jankevičius

Data
2018-03-13
19:00 - 20:40 Antradienis
Vieta
Kaina
12Lt.
Bilietams taikomi papildomi mokesčiai.

Mieli žiūrovai, skubame pranešti – atšaukiamas spektaklis !

„Selfis I. Grožis“ (vasario 15 d. 19 val., Menų spaustuvė)

Žiūrovai, nusipirkę bilietus platinimo sistemoje www.tiketa.lt, juos gali grąžinti prisijungę prie savo paskyros interneto svetainėje www.tiketa.lt Taip pat bilietus grąžinti galima toje „Tiketos“ kasoje, kurioje jie buvo įsigyti iki kovo 1 d.

Dėmesio!

Į vasario 15 d. pastatymą įsigyti bilietai galioja kovo 13 d. 19 val. rodomam spektakliui „Selfis I. Grožis“ Lietuvos nacionalinio dramos teatro Mažojoje salėje.

Atsiprašome už nepatogumus.

„Selfis I. Grožis” – tai pirmoji režisieriaus Agniaus Jankevičiaus ir aktorės Ingos Maškarinos monospektaklių trilogijos „Trys selfiai” dalis. Režisierius, pasitelkęs pasakojimo (storytellingo) metodą, atskleidžia savitą istoriją apie amžiną kaltės jausmą dėl neišpildytų tėvų lūkesčių, dėl prarastos jaunystės ir vaikiškai naivaus tikėjimo grožiu.

„Iš esmės turėjau labai paprastą viziją: kad visi susirinkę žiūrovai yra žmonės, atėję pas Ingą Maškariną išklausyti tam tikros jos išminties, lyg pas Delfų orakulą. Ji savo išmintį pasako, o jūs štai dabar gyvenkite dabar su ja kaip mokate.“ ( A. Jankevičius)

Spektaklyje „Selfis I. Grožis“ vaidina viena ryškiausių Lietuvos teatro scenos aktorių Inga Maškarina, vaidybos paslapčių mokiusis pas legendinę lietuvių teatro pedagogę ir režisierę Dalią Tamulevičiūtę. Beveik pusantro dešimtmečio I. Maškarina kuria ryškius, publikos pamėgtus ir kritikų puikiai vertinamus vaidmenis teatro scenoje bei kine.

Monospektaklių trilogija „Trys selfiai“ – tai trys teatrinės fotografijos, virstančios trimis tostais apie svarbiausius dalykus: apie tai, kas virš mūsų, apie tai, kas yra grožis, ir apie tai, kas slypi už durų.

Inscenizacijoje panaudotas rusų poeto Nobelio literatūros premijos laureato Josifo Brodskio eilėraštis „Nuo pakraščių į centrą“ (vertė Tomas Venclova).

Spektaklyje skamba Rusijos roko muzikanto Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvarium“ dainos.

Spektaklio „Selfis I. Grožis“ režisierius ir inscenizacijos autorius Agnius Jankevičius, kostiumų dailininkė Laura Luišaitytė, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas. Vaidina aktorė Inga Maškarina.

Premjeriniai spektakliai rodomi sausio 18 ir 24 d., vasario 11 ir 15 d. 19 val. Menų spaustuvėje.

Spektaklis vaidinamas rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą (titrai).

Nuotraukų autorius – Dmitrijus Matvejevas.

Rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija, MB „Perkamonline.com“.

Vaidina

Inga Maškarina

Renginio tipas

Kiti Lietuvos nacionalinis dramos teatras renginiai Visi renginiai (74)

 
 
 
Palaukite ...