Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Kunigunda Dineikaitė Juoda gėlė. Figūros ryškios. Nuplautos raidės

Data
2018-05-03 - 2018-05-26
18:30 - 15:00 Ketvirtadienis
Vieta
Kaina
Nemokamas renginys

 

2018 m. gegužės 3-26 dienomis Vilniaus grafikos meno centro galerijoje „Kairė-dešinė" veiks Kunigundos Dineikaitės paroda Juoda gėlė. Figūros ryškios. Nuplautos raidės.

Atidarymas 2018 m. gegužės 3 d. 18.30 val. VGMC (Latako g. 3)

 

Juoda gėlė. Figūros ryškios. Nuplautos raidės - tai nauja menininkės Kunigundos Dineikaitės kūrybos paroda, kurią pati autorė įvardija kaip vis besitęsiančią studiją bei nuolatinį darbo lauką. Ekspozicijoje įvairiomis formomis rodomos nuotraukos, spalvos, paveikslų pavadinimai ir kiti intriguojantys artefaktai, kuriuos menininkė kolekcionuoja jau penkiolika metų. Ilgus metus Kunigunda fotografavo erdves, kai kurias jų atsitiktinai įamžindavo pats aparatas. Pasak menininkės, tokius vaizdus ji kolekcionavo kaip nuorodas į būsimus paveikslus, kurie nebus nutapyti arba kaip į pasakojimą, kuris nebus parašytas. Būtent galimo paveikslo erdvės, lydimos būsimų kūrinių pavadinimų, ir tampa pagrindine parodos ašimi, aplink kurią pinasi išplėstiniai tekstai, paaiškinimai, dienoraščio fragmentai.

Ekspozicija susideda iš dviejų dalių. Pirmoje skirtingomis meninėmis priemonėmis Dineikaitė pasakoja apie laiką ir erdves, kuriose sukuriami paveikslai, atskleidžia juose tvyrančią poeziją ir spalvas. Kitoje dalyje dėmesys sutelkiamas į tapybinį gestą ir jo materialią išraišką. Autorė kuria įtaigų asmeninių vaizdų pasaulį, atveria meninės studijos ir kūrybinio proceso paslaptį.

 

 

 

Organizatorius Vilniaus grafikos meno centras

Rėmėjai LR Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba,

Lietuvos dailininkų sąjunga

Informacija +370 5 261 19 95, graphic.lt 

 

 

 

Organizatorius

VGMC

Autorius

VGMC

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...