Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Vaiduoklių byla (Ghost Stories)

Data
2018-05-17 Ketvirtadienis
Laikas
13:40
13:40
18:30
19:20
Vieta
Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas (akt. Andy Nyman) – užkietėjęs ateistas, besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems asmenims, o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais.
Sykį jis aptinka seniai pamirštą failą, kuriame – trys paranormaliais reiškiniais įvardintos ir iki šiol neištirtos bylos. Negalėdamas įvykių paaiškinti sveiku protu, skeptiškai nusiteikęs profesorius ima jautį už ragų ir leidžiasi į kelionę, kurioje tikisi išaiškinti mįslingus nusikaltimus bei kartą ir visiems laikams įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas. Tačiau ar viską galima racionaliai paaiškinti? Kaip baigsis profesoriaus kelionė tiesiai į siaubingų istorijų šerdį? Ar vyrui pavyks įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas? O galbūt ano pasaulio būtybės turi šiurpių planų profesoriaus likimui?
Filmą „Vaiduoklių byla“ režisavę scenarijaus autoriai Jeremy Dyson ir Andy Nyman į kino ekranus perkėlė kultinę to paties pavadinimo pjesę, o kino kritikai tikina, jog tai – geriausias visų laikų Didžiosios Britanijos siaubo filmas. Patikrinkime?
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Režisierius: Jeremy Dyson, Andy Nyman
Scenarijus: Jeremy Dyson, Andy Nyman
Vaidina: Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Paul Warren, Alex Lawther

Žanras

Drama, Siaubo

Trukmė

98 min

Renginio tipas

Kiti Forum Cinemas Akropolis renginiai Visi renginiai (106)

 
 
 
Palaukite ...