Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Aš graži (I feel pretty)

Data
2018-05-17 Ketvirtadienis
Laikas
11:20
13:50
14:05
16:11
16:20
18:50
21:20
21:20
Vieta
Režisieriai Abbė Kohn ir Marcas Silversteinas, sėkmingų romantinių filmų ir komedijų „Meilės priesaika“, „Jis ne tau“, „Dar nebučiuota“, „Gidas vienišiams“ autorių duetas, vėl ėmėsi bendro darbo. Rezultatas turėtų nudžiuginti daugelį merginų ir moterų. Komedija „Aš graži“ – apie moterišką orumą ir apie tai, kaip pasitikėjimas savimi keičia viską!
Merginos iš Niujorko Renė gyvenimas – nuolatiniai bandymai laikytis dietos arba užsiimti treniruotėmis. „Bandymas užskaitytas“, — pamanė Visata ir švysteli vargšelę nuo treniruoklio. Mergina krenta, stipriai susitrenkia galvą ir staiga patiki, jog yra neprilygstama gražuolė. Tarsi iš naujo gimusi, Renė užtikrintai „kabina“ vaikiną, dalyvauja bikinių konkurse ir netgi nepasikuklina užsukti į modelių agentūrą!
Tik mažytė problema — kitų žmonių akyse ji nei trupučio nepasikeitė. Išoriškai. O viduje? Gal pasitikėjimas savimi iš tikrųjų pakeitė merginą?
Pagrindinį vaidmenį atliko aktorė, žinoma savo iššaukiančiomis rolėmis, Amy Schumer („Mergina be kompleksų“). Komedijoje taip pat nusifilmavo Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“, „Liūdnasis valentinadienis“), modelis ir aktorė Emily Ratajkowski, pasauliniai supermodeliai Lauren Hutton ir pati „juodoji pantera“ Naomi Campbell.
Ieškokite kinuose nuo gegužės 11 d.!
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Režisieriai: Abby Kohn, Marc Silverstein („Meilės priesaika“, „Dar nebučiuota“, „Gidas vienišiams“, „Jis ne tau“)
Vaidina: Amy Schumer („Mergina be kompleksų“), Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“, „Liūdnasis valentinadienis“, „Kuprotas kalnas“), Busy Philips („Operacija: baltosios pupytės“), Tom Hopper („Sostų karai“), Emily Ratajkowski, Lauren Hutton, Naomi Campbell ir kt.

Žanras

Komedija

Trukmė

110 min

Renginio tipas

Kiti Forum Cinemas Vingis renginiai Visi renginiai (156)

 
 
 
Palaukite ...