Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

Blogasis Samarietis (Bad Samaritan)

Data
2018-05-16 Trečiadienis
Laikas
20:00
Vieta
Kriminalinis trileris „Blogasis Samarietis“ pasakoja apie du pralobti troškusius vyrukus, kurių eilinė, sukta diena jiems galėjo tapti paskutine...
Du jauni vaikinai, automobilių prižiūrėtojai, gavę iškvietimą atvyksta tiesiai į kliento namus ir kruopščiai iššveičia bet kokį automobilį. Tiesa, bet kokie automobiliai jų nedomina. Vaikinų klientai tik itin pasiturintys ir pinigų neskaičiuojantys turtuoliai. Ne todėl, kad vaikinai nemėgtų pigesnių automobilių. Pagrindinis jų tikslas – turtuolių namai.
Atvykę plauti automobilių jie nepastebėti įsmunka į klientų namus ir gerokai juos apšvarina. Ir niekas nė neįtaria, kad darbštūs vaikinai prie to prikišo nagus.
Jų „verslas“ sekėsi puikiai, kol sykį jie pateko į nusikaltėlių namus: prabangioje viloje jie aptinka įkalintą moterį. Ir šis radinys pakeis jų gyvenimą amžiams.
Kriminalinio trilerio autorius – amerikiečių režisierius Deans Devlinas („Globalinė audra“). Filme vaidina Davidas Tennantas, Robertas Sheehanas, Kerry Condonas, Jacqueline Byers ir kiti.
Amžiaus cenzas: N-16
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Režisierius: Dean Devlin („Globalinė audra“)
Vaidina: David Tennant, Robert Sheehan, Kerry Condon, Jacqueline Byers, Carlito Olivero, Lisa Brenner

Žanras

Trileris

Trukmė

110 min

Renginio tipas

Kiti Forum Cinemas Kaunas renginiai Visi renginiai (135)

 
 
 
Palaukite ...