Renginiai, Pramogos, Naktiniai klubai einam.lt

DENIS MAIDANOV

Data
2010-05-21
21:00 - 06:00 Penktadienis
Vieta
Kaina
Įėjimo kaina:
40 Lt
Su Malibu klubo nuolaidų kortele įėjimui taikoma 50% nuolaida (Nuolaida taikoma tik stovintiems bilietams)

Gegužės 21 dieną garsaus Rusijos atlikėjo DENISO MAIDANOVO koncertas
Pirmą kartą Lietuvoje, Vilniaus naktiniame klube „Malibu", talentingo Rusijos dainininko Deniso Maidanovo koncertas. Tai tikros vyriškos muzikos atlikėjas, žodžių bei muzikos kūrėjas. 
Maidanovas dainuoja apie gyvenimą, apie tai, kas vadinama "amžinosiomis vertybėmis" - šeima, ištikimybė, draugystė, apie vyro ir moters santykių grožį. Jos pagrindinės priemonės - balsas, gitara ir nuoširdumas, su kuriuo jis kreipiasi į auditoriją. 
  Maidanovas dainuoja apie tai, ką galvoja ir svajoja kiekvienas. Neįtikėtina, kaip paprastais ir aiškiais sakiniais, bei melodingais ir įsimintinais tekstais galima pasakyti tiek daug. Jo dainas klausytojai vadina „Gyvenimo dienraščiu". Deniso populiarumo paslaptis labai paprasta - tiesiog nesistengia atrodyti, kaip glamūrinė Holivudo žvaigždė ir nepiknaudžiauja spec efektais.
Sunku patikėti, jog Denisas Maidanovas vienu metu geba sėkmingai suderinti prodiuserio, kompozitoriaus bei aktoriaus darbus. Denisą muzikiniam pasaulyje visi pažįsta, kaip „hitmeikerį". Šiandien jo dainos skamba muzikiniuose kanaluose bei radijo stotyse. 
Nepaisant to, kad savo solo karjerą Denisas Maidanovas pradėjo tik 2008 m., tačiau šou verslo pasaulyje jis nėra naujokas. Užkariauti Rusijos auditoriją Denisas pradėjo Nataljai Vetlitskajai, Aleksandrui Maršalui, Julianui, grupėms "Strelki" ir „Belij oriol", ir net Josifui Kobzonui. Denisas Maidanovas rašė garso takelius filmams, bei serialams: "Avtonomka", "Sdvig", "Vorotili", "Zona", "Evlampija Romanova. Sledstvije vediot diletant".daug ankščiau, negu išleido savo solinį albumą. Muzikantas sėkmingai kurė dainas tokiems žymiems dainininkams kaip:  
Rašydamas kitiems atlikėjams dainas, kurios užimdavo pirmąsias vietas topų viršūnėse, nusprendė pradėti dainininko karjerą. 2009 metais tapo jam lemtingi. Jo debiutinė daina „Viečnaja liubov" iškart pelnė pirmąsias vietas dainų hit paraduose. Debiutinis albumas „Ja budu znat, cto ti liubiš menia. Viečnaja liubov" buvo parduotas daugiatūkstantiniu tiražu. Kai pirmą kartą draugai išgirdo dainuojantį Denisą, jų verdiktas buvo: "Tai jėga! Tai bus įvykis!" 
Neįtikėtinai charizmatiškas, talentingas ir jau mylimas daugelio muzikantas Denisas Maidanovas, žinomas kaip tokių dainų atlikėjas:

 • „Večnaja liubov" 
 • „Oranževoje solnce"  
 • „Ja vozvrasčiajus domoj"
 • „Nebo № 7" 
 • „Perechodnij vozrast"
 • „48 časov"
 • „Komnata na Kraju Zemli"
 • „Antišok"
 • „Vremia - narkotik"
 • „Jesli ti ne so mnoj"
 • „Više neba"
 • „Ostorožno: Liubov"


Renginio pradžia: 21 val.
Koncerto pradžia: 23:30 val.

Išankstinio bilieto kainos, perkant BILIETAI.LT kasose:
 Stovima vieta - 30 Lt;
 Sėdima vieta - 40 Lt, 50 Lt.

Dėmesio! Bilietai brangs!
N-18 
(Malibu klubo administracija turi teisę neįleisti į klubo patalpas asmens, jei jis neatitinka keliamų reikalavimų).

Platesnė informacija: http://www.malibu.lt/
+37061631660, + 37052776806

 

DJ'ai

Dj Pawlo

Atlikėjai, grupės

Malibu go-go

Muzika

Dance

Įleidžiami sulaukę

21 m.

Renginio tipas

 
 
 
Palaukite ...